• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 8.dio

Started by vip-jahorina, 04 February, 2010, 22:31:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

MarijaBB

U BL snijeg pada kao lud. Sioc smo otkopali auta, i evo jutros ih vise ne raspoznajem od ostalih.

01xxx01

hajd' nek' neko ko je gore napise kakva je situacija - jel' ima ovog vjetra iz prognoze, jesu li spremne staze, itd itd itd



Big_DANE


radan


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 13 February, 2010, 09:27:57
Quote from: 01xxx01 on 13 February, 2010, 09:16:04
Quote from: Milena on 13 February, 2010, 09:03:53
Ma nije IXIÆU bre...OTVARENI SU SESTOSJEDI...CET TAMO OKO 11h ce biti neki izvestaj garant...ne verujem da su sredjivali staze - koliko vidim na webcam!!!!
VIP-e webcam no.2 NIJE U POGONU!!! TROKIRALA!!!!

pa znam za sestosjede, Dane, pratim ja ovo sve redovno, al' evo sjedim u sarajevu i ne bih da idemo gore i vozamo se samo tanjirom, pa se nerviram sto niko ko je gore nije nista napisao...
ali je otprilike sve jasno - na slikama nigdje nikog, najavljen taj glupi vjetar - idi Sanja spavaj, he he he!
:'( devil:( :'(


DarkoN

javio mi se sad skideki, kaze da je snijeg stao, nije spominjao vjetar.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Quote from: 01xxx01 on 13 February, 2010, 09:40:27
Quote from: DarkoN on 13 February, 2010, 09:37:36
ski info

wtf?!? jel' ti ides?
ma nemam pojma, evo cekam neko drustvo da mi se javi, pa cu da odlucim.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Quote from: DarkoN on 13 February, 2010, 09:42:27
Quote from: 01xxx01 on 13 February, 2010, 09:40:27
Quote from: DarkoN on 13 February, 2010, 09:37:36
ski info
wtf?!? jel' ti ides?
ma nemam pojma, evo cekam neko drustvo da mi se javi, pa cu da odlucim.

TISIIIIIIIINA!!!!! Privatnim porukam se dogovarajte :P  :'( :'( :'( :'(  ja mogu samo da gledam!  3:( 3:( 3:(

01xxx01

Quote from: DarkoN on 13 February, 2010, 09:42:27
Quote from: 01xxx01 on 13 February, 2010, 09:40:27
Quote from: DarkoN on 13 February, 2010, 09:37:36
ma nemam pojma, evo cekam neko drustvo da mi se javi, pa cu da odlucim.

ne dogovaramo se, diskutujemo o trenutnom stanju na planini i uticaju istog na nase sljedece poteze, he he he!  3:( hug:( 3:(
moji su svi otkazali.
al' bi sutra zato moglo biti skroz dobro!

DarkoN

sad sam se cuo sa haretom on je gore, temperatura oko - ili -5 , snijega na izvoz, staze utabane, sestosjed ogorjelica ce da proradi za nekih 30 min trenutno ciste korpe, sestosjed poljice nesto malo kasnije jer provjeravaju italijani neke tockice. vjetra skoro da nema. kaze hare da je full za skijanje (bordanje).
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE