• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 8.dio

Started by vip-jahorina, 04 February, 2010, 22:31:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Ljudi ima ga na Jahorini 30-40cm oojojjjjj kako sipaaaaaaaaaa LUDILOOOOOOOOOO taman za otvorenje sestosjeda  :bravo::(

Mega Deki

Sto konacno, pa snega vec ima kolko hoces. Ima i za poneti sto bi se reklo. Sipaj, sipaj, sipam ti ........ Sunce ti poljubim. Jel to bog uslisio svo tarlahanje sto je bilo proslog meseca. He he. Ima boga, vidi on i nas sirotinju pa nam udelio i rabat na ski pass.  ludzatobom:((
Mega Deki

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Ociscena kamera snijeg i dalje pada ima ga vec 100% 40cm opaaaaaaaaaaa

BOJAN-BG

to hari upravo sam stigao u sarajevo usput je lom na putu snega previse a vozaci losi napisao sam u temi stanje na putevima,ujutru sam prvi u redu gore

Big_DANE

Hare je u medjuvremenu ocistio webcam no.1 !!!





Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Ociscena MR.Dane

Da tu pise VIP ali sam se malo zaebo trebao sam vece hehehe ne mogu dohvatiti  3:(

eno nam i kombija :D hahahhaa uu pod snijegom valja sutra cistiti.............i dalje pada jojjj sutra POWDER i ludarije  :bravo::(

BOJAN-BG

hari pa ti ujutru nemoras da ranis ti si se vec provozo danas

loop

sutra se napuderajte i za mene  :'(  :bravo::(
allways stand sideways!


Big_DANE


01xxx01

Quote from: harison on 12 February, 2010, 23:13:54
Ociscena MR.Dane
Da tu pise VIP ali sam se malo zaebo trebao sam vece hehehe ne mogu dohvatiti  3:(
eno nam i kombija :D hahahhaa uu pod snijegom valja sutra cistiti.............i dalje pada jojjj sutra POWDER i ludarije  :bravo::(

hajd' napisi ujutro kakva je situacija  hug:(

Kole

BEOGRAD ZAVEJAN   s:vje) - moracu malo da svratim do vas iduce nedelje,nedostaje mi ipak Jahorina

Cokie


Mix.k

Vozdra raja.U Doboju cijelu noc pada i nismo mogli jutros da krenemo put Jahe.Moja tuga je neopisiva :'(