• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 8.dio

Started by vip-jahorina, 04 February, 2010, 22:31:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

otrov

share it with friend or two

DarkoN

ako je suditi po kameri 2 topi se, jutros je cesta bila skroz bijela. neca valjda sad da ...  :'( :'( :'( :'( :'(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

nesto pada gore nadam se samo da nije kisa. ima li ikoga da nam kaze kakva je situacija?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

marina

kontaktirala sam  ski instruktore koji su na licu mjesta na stazama, trenutno propaduje snjeg, jutros je bilo suncano, staze su dobro pripremljene i super je za skijanje :bravo::(
VIP Jahorina Woman Team

otrov

bogami ovo na poljicama lici vise na kisu :(
share it with friend or two

Big_DANE

Quote from: marina on 11 February, 2010, 12:49:30
kontaktirala sam  ski instruktore koji su na licu mjesta na stazama, trenutno propaduje snjeg, jutros je bilo suncano, staze su dobro pripremljene i super je za skijanje :bravo::(

Uhhh...umiri nas Marina!!!! :) :)  Ovde u NS se topi od jutros...mokar sneg ..sve potoci po ulicama...  >:( >:(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Direktno sa staze (tacnije sa vrha Ogorjelice 2):

Vjetar puse ne toliko opasan da bise zatvorile zice!!
Magla se malo razisla vidi se  bolje nego jutros!!
Po ovim info sto sam dobio na Ogorjelici ne pada nista, bili su neki mali nanosi susnjezice....staze se i dalje odlicno drze, mekane su i ako bude veceras dobrog minusa sutra ce biti PERVERZIJA  ludzatobom:((

marina

Quote from: davor77 on 11 February, 2010, 12:57:05
bogami ovo na poljicama lici vise na kisu :(
kazu da kise nije bilo uopste , i da sigurno ne pada.....
VIP Jahorina Woman Team

DarkoN

izgleda da je poceo da pada.  ludzatobom:((  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Mega Deki

Elem jedno pitanje. Jel neko moze da garantuje da cepocetkom Marta biti snega za skijanje, posto mi je plana dolaska 06.03. Do sad sam verovao da hoce ali sad nisam siguram. JELI NEKO ZNA ODGOVOR molim
Mega Deki

DarkoN

Quote from: Dexon on 11 February, 2010, 15:46:11
Elem jedno pitanje. Jel neko moze da garantuje da cepocetkom Marta biti snega za skijanje, posto mi je plana dolaska 06.03. Do sad sam verovao da hoce ali sad nisam siguram. JELI NEKO ZNA ODGOVOR molim
to ti niko sa sigurnoscu nemoze garantovati. ali po do sadasnjem iskustvu najbolje skijanje je bilo u martu. prosle godine je zadnji dan skijanja bio 19.04., a 2008 ne sjecam se tacnog datuma ali i tada je bio pocetak aprila.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Rule



Vlatka

Ljudi, da vas obradujem, direktno sa Jahorine....snijeg pada kao lud, kao da ga neko iz vrece trese.. s:nij) s:nij) s:nij)..tako da nista ne brinite, opasno se istresa i to onaj sitni sto moze puno da napada....jeste danas ojuzilo, ali nista strasno, vec oko pola 4h je pocelo da steze...odoh sad da se odmaram, pa vam se javim poslije...ako vas sta zanima, pitajte...pozzz sa Jahorine...

Mega Deki

Znam ja za tarota samo. I ja sam skijao u martu cesto. Samo prognoza od 19-20.02 me malo brine. Najavljuju se temperature po 7-10 stepeni. Sobzirom da se prvi sneg u decembru od 80cm cini mi se istopio za 2-3 dana sta ocekivati ondak.
Dajte mi malo utehe i samopouzdanja. 3:( puf:) hug:(
Mega Deki