• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 8.dio

Started by vip-jahorina, 04 February, 2010, 22:31:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

BOJAN-BG

Quote from: harison on 10 February, 2010, 22:54:05
Naravno BOKI dobit ces odgovor ako postavis pitanje u odgovarajucu temu OK  :bravo::(
pa jednim delom podpada i u ovu temu stanje na jahorini  ;)

Big_DANE

Quote from: DarkoN on 10 February, 2010, 23:04:54
u sarajevu propaduje snijeg ali nesto skroz sitno jedva da se i vidi da pada. nadam se da jahorini pada posto na kamerama ne mogu da skontam. ako ima neko gore neka pise kakva je situacija.

Koliko vidim na webcam, na Jahi se smirilo stanje...mislim da ne pada sneg...razvedrilo se...sigurno ga je napadalo 10-15cm!! :)


Bojan NS

Dane, hvala za info! Pogledao sam i temu o popustima! Extra!

DarkoN

sad idem u off ali cu ti reci da zivim u sarajevu i na jahorini sam svaki 2-3 dan i nikad do sada nisam stavio lance. a to sto ti imas problema sa voznjom po snijegu je tvoj problem. odgovorio sam ti fino, a ti se tu pravis pametan. sto se mene tice stavi ih kad krenes od kuce i nemoj nikako da ih skidas.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Bojan NS

Dobre zimske gume su dovoljne, ogromna je razlika izmeðu letnjih i zimskih (ko je vozio letnje po snegu zna o èemu prièam). Moja preporuka (a i ADAC-ova):
Fulda kristal montero 3

abarth87

Quote from: DarkoN on 10 February, 2010, 23:28:06
sad idem u off ali cu ti reci da zivim u sarajevu i na jahorini sam svaki 2-3 dan i nikad do sada nisam stavio lance. a to sto ti imas problema sa voznjom po snijegu je tvoj problem. odgovorio sam ti fino, a ti se tu pravis pametan. sto se mene tice stavi ih kad krenes od kuce i nemoj nikako da ih skidas.

Bio los vozaè kao ja ili dobar kao Darkon, lance obavezno ponjeti, moje je misljenje, i  radi policije i radi vlastite sigurnosti...  Veliki pozz iz Mostara do subote :D

DarkoN

lance moras da imas po zakonu, ako nisi znao, zimska oprema je obavezna do 15.04. to bi trebao da znas. ja nisam ni rekao kakav si vozac, a nisam se ni podsmijevao kao ti. odgovorio sam ti kao i svima do sad, a ti si prvi koji se nasao uvrijedjen.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Dobro je ljudi necu ovdje dalje o toj temi ima tema Stanje na putevima i idite lagano , suvisni komentari poslije ovog ce biti izbrisani  afrocool:(

[/b][/size]]http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=670.0

Big_DANE

Quote from: ski_ns on 10 February, 2010, 23:30:45
Dobre zimske gume su dovoljne, ogromna je razlika izmeðu letnjih i zimskih (ko je vozio letnje po snegu zna o èemu prièam). Moja preporuka (a i ADAC-ova):Fulda kristal montero 3

Ma dobro ljudi gume ne gume, lanci ne lanci...idemo u OFF!!! NEMOJTE DA LJUTITE CIKA DANETA! :P
Ko ima problema neka stavi lance ko nema i dobro je....
AJTE U NOVOOTVORENU KAFANU EUROPSKU  ludzatobom:(( >>> Slovenska GOSTIONA (kod brere)

Big_DANE

Evo i slike trenutnog stanja na Jahorini da se divimo>>> joj al cu da se kotrljam niz ovu ulicu :P nadam se mrtav pijan i pravo na sestosjed!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: salim se! :P









zedhus

HOCU DA CUJEM UJUTRO IZVJESTAJE!
NE ZANIMA ME NI RAKIJA KOJU SAD PIJETE, NI KAKVE GUME ILI LANCE IMATE, SAMO IZVJESTAJ!JEL JASNO!?
PRVI KOJI USTANE NEKA RAPORTIRA!
MI OVDJE TREBA DA SE PAKUJEMO,A VAS BOLI...!
VOLJNO!
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

BOJAN-BG

Quote from: zedhus on 11 February, 2010, 00:46:02
HOCU DA CUJEM UJUTRO IZVJESTAJE!
NE ZANIMA ME NI RAKIJA KOJU SAD PIJETE, NI KAKVE GUME ILI LANCE IMATE, SAMO IZVJESTAJ!JEL JASNO!?
PRVI KOJI USTANE NEKA RAPORTIRA!
MI OVDJE TREBA DA SE PAKUJEMO,A VAS BOLI...!
VOLJNO!
al smo se naljutili   >:( >:( >:(

01xxx01

e subota nije losa a o ponedeljku da ne pricam!!! bice skijanja!!!  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

u zagrebu sipa k'o nenormalan cijeli dan!!!

Big_DANE

Ski info za 11.02.2010. god.

Temperatura u 8:00 èasova:- 4°C
Visina snijega : Poljice 130 cm, Rajska dolina 150 cm

Vrijeme: oblaèno

    * Baby lift:  Radi
    * Lift Poljice: Radi
    * Dvosjed Poljice: Radi
    * ©estosjed Poljice : Ne radi
    * ©estosjed Ogorjelica I: Ne radi
    * Dvosjed Ogorjelica II: Radi
    * Lift ®eljo: Radi
    * Lift Olimpik: Radi
    * Dvosjed Skoèine: Radi

Vertikalni transport radi od  9:00 do  16:00 èasova.