• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 8.dio

Started by vip-jahorina, 04 February, 2010, 22:31:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Big_DANE

Quote from: thegrke on 10 February, 2010, 14:58:31
Quote from: 3d on 10 February, 2010, 14:34:51
RADI NA POLJICAMA ©ESTOSJED
ovo je predpostavljam neslana sala. >:( >:( >:( >:( >:(

RADI SAMO STO NE PREVOZI SKIJASE NEGO VAZDUH ZA SADA....VALJDA CE USKORO I SKIJASE!!!

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ovdje idemo u OFF....idemo u ovu temu.... http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=603.0

IPAK JOJ JE NASLOV:
2x Sestosjedi za zezonu 209/2010

otrov

Quote from: rtabucic on 10 February, 2010, 09:53:18
Za onu raspravu oko kamencice stvarno moram potvrditi da ih ima na pojedinim dijelovima staze bas mnogo (Pocetni zavoj na Poljicu i kraj, ona lijeva strana Prace i njen kraj, na izlazu sa zicare  Ogorijelica 2).

znaci tebi ne moram da kupujem kartu za sestojed :)

nego sve i da sad krenu da rade sestosjedi

kasno marko stize na kosovo .. ili je vojska poranila ? sredina februara .. mislim sta ce tek sad da misle ljudi koji su vec bili na jahorini i oni koji su davno uzeli sezonske karte, ili oni sto su uflekali udijela, pa i oni sto su placali 39KM dok je radila samo tanjiraca na poljicama  .. sve ovo spada pod stanje na jahorini

za one koji tek idu neka uzivaju u ovim velikim kolicinama snijega, realnim cijenma i ko zna mozda i novim zicama
share it with friend or two

Big_DANE

JOj ljudi nemate pojma kakvo je nevreme u NS...pada sneg..duva vetar 50-60km/h mozda vise..meni zuji ko ludo oko prozora lupa na sve strane....
Na Jahi koliko vidim snega ima na izvoz...kamera u rajskoj ZATRPANA SKROZ...viri samo vrh bandere..tj. rasvete...


DarkoN

ma ima dane ali koliko mi se cini snijeg je prestao da pada. nadam se da ce nastaviti. po prognozi bi trebao.  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Brkiæ

ljudi, znam da dugorocne prognoze nisu uopste pouzdane, ali ovo me malo zabrinjava...  :o
http://www.snow-forecast.com/resorts/Jahorina/map

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Brkiæ

pa ako si pogledao do kraja, oni najavljuju freezing level da ce biti na 2000 i nesto metara i kisu uz to.
ma kontam da nece, ipak je to jbn dugorocna prognoza koja nije nikad tacna...  8)

MarijaBB

ohani sa progozom. Nema juga jos dugo dugo dugo. Mirno spavaj.

HeAd

Quote from: Brkiæ on 10 February, 2010, 17:55:26
pa ako si pogledao do kraja, oni najavljuju freezing level da ce biti na 2000 i nesto metara i kisu uz to.
ma kontam da nece, ipak je to jbn dugorocna prognoza koja nije nikad tacna...  8)

temparature su u debelom minusu nema sanse...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

DarkoN

Quote from: MarijaBB on 10 February, 2010, 17:57:17
ohani sa progozom. Nema juga jos dugo dugo dugo. Mirno spavaj.
tako je, skijanja ce da bude i u aprilu. morate malo imati optimizma i ne prizivati ono sto necrmo da bude.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Brkiæ

Quote from: HeAd on 10 February, 2010, 17:59:44
Quote from: Brkiæ on 10 February, 2010, 17:55:26
pa ako si pogledao do kraja, oni najavljuju freezing level da ce biti na 2000 i nesto metara i kisu uz to.
ma kontam da nece, ipak je to jbn dugorocna prognoza koja nije nikad tacna...  8)

temparature su u debelom minusu nema sanse...
he, he neka tamo i ostanu   ;)

SVOXY

Stizemo sutra , da isprobamo Sestosede i Dva Metra SNEGGGAAAAAAAAAA !!!!!  s:nij) s:nij) devil:( devil:( devil:( >:D >:D >:D
FLOWBOARD

SVOXY

             Dali je put do Satora prohodan i ociscen ??? Da ne moram da montiram lance  i ovako vec imam sve cetri zimske gume !!!!!
FLOWBOARD

DarkoN

prohodan jeste a da li ces morati da montiras lance zavisi od toga koliko si dobra vozac na snijegu. meni nisu trebali.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...