• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 8.dio

Started by vip-jahorina, 04 February, 2010, 22:31:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

brzi-gonzales

Quote from: DarkoN on 07 February, 2010, 16:18:06
u sarajevu -3, snijeg pada umjereno. ima li iko na jahorini da nam kaze kako je gore? sa kamera se vidi da pada ali nista posebno.

Ima li ijedan webcam da prikazuje Sarajevo? Uzalud trazim po google-u, kao da ne postoji. Zar je to moguce?

brzi-gonzales

Quote from: sergej on 07 February, 2010, 18:58:07
danas je jedino ok bilo na praci... tamo je magla bila samo na samom vrhu... ostalo je bilo ok... ali je zato srednja staza na na zadnjoj padini bila katastofalno izrovana i puna kamenja.
Kako to da je staza na Praci onda otvorena, ako je u takvom stanju?

DarkoN

Quote from: brzi-gonzales on 07 February, 2010, 19:20:52
Quote from: sergej on 07 February, 2010, 18:58:07
danas je jedino ok bilo na praci... tamo je magla bila samo na samom vrhu... ostalo je bilo ok... ali je zato srednja staza na na zadnjoj padini bila katastofalno izrovana i puna kamenja.
Kako to da je staza na Praci onda otvorena, ako je u takvom stanju?

ko bi vama ugodio, da ne radi bilo bi zasto ne radi kad ima dovoljno snijega. stvarno ne razumijem ovakve komentare a jos manje ljude koji ih postavljaju.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Simiki

Ma dajte ljudi, to su netaèni komentari!

Praèa je odlièna.

Magla je zezala stvar na ogorjelici i Poljicama.

inaèe je super, snijega kao u prièi!! :bravo::(

KAMENJA JE STVARNO MINIMALNO, AKO MOGU REÆI DA GA UOP©TE NEMA!!!

pozdrav svima ljbiuteljima Jahorrine-


DarkoN

niz ogorjelicu i 1 i 2 se mozes spustiti i sada. a kako stvari stoje na zalost ces se moci popeti samo dvosjedom  :'( :'( :'( :'(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


BOJAN-BG

pada li gore sneg jel bilo guzvi danas po stazama i na zici


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ja se izvinjavam ali sam pogresno dugme pritiskao za START SESTOSJEDA  :DD vidim ja nesto nece ,,,,moram ponovo procitati uputstva huhhh  fuf fuf ima preko 2 hiljade stranica strpite se jos koji mjesec bit ce bit ce :D hahahaa

Cokie

Nemoj èitat samo pogledaj slike  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Big_DANE

Quote from: Cokie on 07 February, 2010, 21:51:14
Nemoj èitat samo pogledaj slike  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: MA CITAJ IZMEDJU REDOVA!!! :P  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

DARKON TEK SI SAD VIDEO VREMENSKU PROGNOZU

Big_DANE