• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Olimpijada 2010

Started by otrov, 01 February, 2010, 19:17:55

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

loop

Od 10 hrvatskih medalja, obitelj kosteliæ ima 9!  :bravo::( ludzatobom:((
allways stand sideways!

zum

nevjerovatno. na bi za skije zavezao, zalemio  hug:(
ali oboje imaju kad je najlosija staza najbolji stil bez premca

Evo ga, kako izgelda Marko je 36.  :bravo::(  :bravo::(

loop



dobro je! i ovu luðaci su izvugli ¾ivu glavu :D  :bravo::(
allways stand sideways!

vip-jahorina

pratio sam ZOI koliko sam stigao. iako su ZOI moja ljubav jos od Lake Placida, kad jos nisam kontao sve, ali nema veze.
mogu vam reci da me je par stvari fasciniralo na ovoj olimpijadi:
- sulude trke u bobu i sankanju (spustao sam se niz bivsu olimpijsku stazu na trebevicu), koje su skoro bile ko ruski rulet
- simon aman kojeg sam imao priliku upoznati - bolje receceno uzeti autogram koji nisam bas htio, ali i koju prozboriti
- zlato kanadjana u hokeju koje cekam od sarajeva iz 84 (ono u salt lake citiju ne racunam) - GO CANADA GO
- vankuver kao grad u kojem zivi najvise nasih budala iz bivseg mi grada - Sarajeva ...

U svakom slucaju, veoma interesante olimpijske igre. Nesto sam gledao, Sarajevo se kao namjerava prijaviti za igre 2018. Moj priejdlog je 2022. Tad cemo biti spremniji, a masinerija VIPA sa svim svojim partenrima sirom evrope ce se baciti sa svim svojim vezama i poznanstvima u realizaciju pokreta. Misim da bismo mogli nase roditelje potuci u pripemi igara ... Samo kod nas ima onih ludih festa i badalastina. Ja sam ih dozivio 84, nadam se da ce te ih i vi moci kad tad dozivjeti

vip-jahorina

Hehe, sjecate se one, dovidjenja u sarajevu, vidimo se u kalgariju (ili?)
u svakom slucaju, dovidenja do soèija, bar sto se tice olimpijade, a nadam se uskoro i do sarajeva i jahorine

01xxx01

Quote from: vip-jahorina on 01 March, 2010, 02:34:43
Hehe, sjecate se one, dovidjenja u sarajevu, vidimo se u kalgariju (ili?)
u svakom slucaju, dovidenja do soèija, bar sto se tice olimpijade, a nadam se uskoro i do sarajeva i jahorine

dovidjenja u vancouveru, vidimo se za vikend na Jahorini, he he he!
ako bude srece sa  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)
>:D

otrov

nas Marko danas pobjedi na Jahorini .. pitam se jel doveo raju sa olimpijade da navijaju za njega i da vide nasu poznatu planinu nizbrdicu tj Jahorinu :)
share it with friend or two