• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Olimpijada 2010

Started by otrov, 01 February, 2010, 19:17:55

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

01xxx01


Tomba s

Da postigne neki rezultat Marko samo napred.
Valjda tamo ima dobrog snega .
Pozzz.

otrov

hahahaa jebote ovo sa slovenkom me podsjeca na Jahorinu :)
a sto se tice Marka, on ce samo gledati da ne padne kako bi mogao da ganja djevojke iz raznih zemalja .. ljubav i mir :P
share it with friend or two

01xxx01

ma Marko je tamo iskljucivo da siri love & peace, he he he!
sjo sto su se prevrnuli Hrvati i Latvijci na bobu? pobise Kanadjani konkurenciju  3:(

DarkoN

zna li iko kako je prosao marko danas?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

otrov

prosao je .. to jest spustio se ziv ( 66 pozicija ) tako da ce moci nastaviti da siti bratsvo, jedinstvo, ljubav i mir :)
share it with friend or two

otrov

evo i voznje 2 .. dobar Marko mislim da ce da zavrsi na 58. mjestu .. zaostatak nakon 2 voznje 18.53 sec  .. hehehehe mislim da je to citava duzina zelje zaostatak :P
share it with friend or two

Big_DANE


01xxx01

Quote from: davor77 on 23 February, 2010, 23:26:19
evo i voznje 2 .. dobar Marko mislim da ce da zavrsi na 58. mjestu .. zaostatak nakon 2 voznje 18.53 sec  .. hehehehe mislim da je to citava duzina zelje zaostatak :P

MAAAAAAAARKO, MAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARKO!!!!!!!
niz onu se stazu samo i trebalo spustiti ziv, he he!!!
:bravo::( :bravo::( :bravo::(

vip-jahorina

marko je 58 sa 18,53 zaostatka.
sto meni smeta je da su neki ispred kao iranac, brazilijanac, makedonac koji realno gledajuci nemaju takve mogucnosti kao mi na jahorini i bjelasnici.
ali ipak bravo Marko na ovoj ludoj stazi !!!  :bravo::(  :bravo::(

01xxx01

Quote from: vip-jahorina on 24 February, 2010, 01:23:29
marko je 58 sa 18,53 zaostatka.
sto meni smeta je da su neki ispred kao iranac, brazilijanac, makedonac koji realno gledajuci nemaju takve mogucnosti kao mi na jahorini i bjelasnici.
ali ipak bravo Marko na ovoj ludoj stazi !!!  :bravo::(  :bravo::(

sto rekla ona riba iz onog starog vica "desi se i pravim muskarcinama" (si vidio benju rajha kako zatreperi, uuuuuu)
a ovi navedeni su garant bili sretniji nego pametniji, he he he, OKLIZNULO im se! malo duza kliza.
devil:(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


01xxx01


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ne zna on sta valja, al eto nek krene od neceg hehe pa ako bude imao srece da dogura do mene  :bravo::(

DarkoN

u svakom slucaju cestitke. ucestvovao je, zavrsio obje trke mislim da to nije mali rezultat za nase uslove, s tim koliko se ulaze u sport. sramota je da ni na jednoj televiziji u bih nije ispracen njegov nastup.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...