• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Olimpijada 2010

Started by otrov, 01 February, 2010, 19:17:55

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Big_DANE


BOJAN-BG

DANE SVAKA CAST ZA INFORMACIJE

DarkoN

dane kao da je novinar. svaka cast.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

aaa, sto me nervira ovaj Mr. Von - decko ne zna da se pomiri s porazom, ocigledno. ja sam bas navijala za sve ove underdogs, bas je sad Lindzi pretplacena na medalje! dosadnooo!
trebali su Austrijanci uzeti njega za konsultanta za stazu, vjerovatno, he he he  3:(

Big_DANE

Quote from: BOJAN-BG on 21 February, 2010, 15:41:35
DANE SVAKA CAST ZA INFORMACIJE
Quote from: DarkoN on 21 February, 2010, 15:50:50
dane kao da je novinar. svaka cast.

HVALA!!!!!  ;D  NIJE MI TESKO!!! JA PRATIM SKORO SVAKI DAN POGELDAM NESTO...MALO ME SMARA ONO cross country skiing IL SMORDIJANSKO :P SKIJANJE....al zatooooo...SIMON AMMANN SURI!!!! A I OVI SPUSTOVI ''SUPER G '' SU BOLESNI!!! 100km/h pice niz stazu... ludzatobom:((

Quote from: 01xxx01 on 21 February, 2010, 16:31:01
aaa, sto me nervira ovaj Mr. Von - decko ne zna da se pomiri s porazom, ocigledno. ja sam bas navijala za sve ove underdogs, bas je sad Lindzi pretplacena na medalje! dosadnooo!
trebali su Austrijanci uzeti njega za konsultanta za stazu, vjerovatno, he he he  3:(
Slazem se ...gledam redovno i bas je smoriooooooo!!! Drago mi je da ju je autrijanka osurila!!!!!

loop

allways stand sideways!

loop

allways stand sideways!

otrov

ala popadose ljudi :)
u svakom slucaju bavo za hrvatsku i srebro
share it with friend or two

DarkoN

Quote from: davor77 on 21 February, 2010, 22:15:28
ala popadose ljudi :)
u svakom slucaju bavo za hrvatsku i srebro
jel to ivici srebro?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

loop

allways stand sideways!

Big_DANE

CESTITKE ZA IVICU!!!!!!!  :bravo::( :bravo::( :bravo::(





DarkoN

oooo super!!! sbe cestitke ivici za srebro!!! odlicno
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

e bravo za Ivicu, nadala sam se da ce biti zlatni, ali je Bode ZIVOTINJA bio, munja!

Big_DANE


Big_DANE