• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Olimpijada 2010

Started by otrov, 01 February, 2010, 19:17:55

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Tina Maze opet srebro  :bravo::( :bravo::( :bravo::( 4 stotinke ju djelilo od 1 mjesta  :'( :'( :'(

DarkoN

Quote from: harison on 25 February, 2010, 21:41:36
Tina Maze opet srebro  :bravo::( :bravo::( :bravo::( 4 stotinke ju djelilo od 1 mjesta  :'( :'( :'(
sve cestitke tini izgleda da je tempirala formu za olimijadu.  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

Quote from: DarkoN on 25 February, 2010, 21:54:11
Quote from: harison on 25 February, 2010, 21:41:36
Tina Maze opet srebro  :bravo::( :bravo::( :bravo::( 4 stotinke ju djelilo od 1 mjesta  :'( :'( :'(
sve cestitke tini izgleda da je tempirala formu za olimijadu.  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

:bravo::( :bravo::( :bravo::(

DarkoN

zana novakovic 41. ,  maja klepic 52. 
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE


brera


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


Big_DANE


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


01xxx01

jeste gledali Mitju i Ivicu? jaoooo, sad kad budu zlatni i srebrni, a Marko Rudic nas coek BRONZANI!!!!!!!!!!
:bravo::( :bravo::( :bravo::(

01xxx01


loop

allways stand sideways!

loop

allways stand sideways!

zum

bravo ivica  :bravo::(  :bravo::( , da je bilo bolji u prvom djelu bilo bi zlato !!! jos jednom bravo.
jel istina da je ovo svedjanima prva medalja u slalomu poslije stenmraka iz 1980?

cekamo nastup ovog naseg, oceli li marko prezivjeti do dole