• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Jahorina u FULL HD (mjesto za snimke i slike samo u HD rezoluciji)

Started by cos, 01 February, 2010, 09:05:09

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

cos


Big_DANE

Quote from: cos on 03 February, 2010, 23:57:29
a evo jedan virtuelni spust sa Ogorjelice do Poljica

http://www.youtube.com/watch?v=so7kVl3caV8

A JOOOOOOOOOJ COS AL SI LOOOOOOD!!!!  ludzatobom:(( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
TI SI REDAK SLUCAJ SKIJASA DA MU SE DIVIM!!!! LEPO SE VIDI KAKO PICIS..A POTOM I SNIMAS.. :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

to BRO COS, odlicno al mene tu noge zabole kad presjecam kao da sam krompirao citav dan  (:smijeh: (:smijeh:

cos

pogledaj ponovo sad ga je tek yuotbe obradio u HD 720p (snimak zauzima oko 250 MB)
malo treska kamera posto stalno se okrecem na skijama napred nazad ,a imao sam jedan unfal udario sam babu i djeda nekog dok sam isao u rikverc i snimao.

Big_DANE

Quote from: cos on 04 February, 2010, 00:43:54
pogledaj ponovo sad ga je tek yuotbe obradio u HD 720p (snimak zauzima oko 250 MB)
malo treska kamera posto stalno se okrecem na skijama napred nazad ,a imao sam jedan unfal udario sam babu i djeda nekog dok sam isao u rikverc i snimao.

Hihihihihi... :P  Shit happens!!

BOJAN-BG

Quote from: cos on 04 February, 2010, 00:43:54
pogledaj ponovo sad ga je tek yuotbe obradio u HD 720p (snimak zauzima oko 250 MB)
malo treska kamera posto stalno se okrecem na skijama napred nazad ,a imao sam jedan unfal udario sam babu i djeda nekog dok sam isao u rikverc i snimao.
ti treba da ides u instruktore sa snimanjem prvih casova skijanja ubiobi se od love svaka cast  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

01xxx01

Quote from: BOJAN-BG on 04 February, 2010, 07:52:09
Quote from: cos on 04 February, 2010, 00:43:54
pogledaj ponovo sad ga je tek yuotbe obradio u HD 720p (snimak zauzima oko 250 MB)
malo treska kamera posto stalno se okrecem na skijama napred nazad ,a imao sam jedan unfal udario sam babu i djeda nekog dok sam isao u rikverc i snimao.
ti treba da ides u instruktore sa snimanjem prvih casova skijanja ubiobi se od love svaka cast  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

e, svaka cast za ideju! samo sto bi ljudi popadali i polomili se posto ne bi mogao i da ih drzi za ruke i da ih snima odjednom, he he he!
mada - DECKO JE MNOGO TALENTOVAN - pa hajd' znaj!
hug:(


otrov

share it with friend or two

twid

tek sad pogledah ove filmove (zadnji jos nisam, njega ce ko slag za kraj ostaviti  ludzatobom:(( ), pa rekoh moram baciti jedan post  8)
vrhunska vam je oprema i kako vidim veoma stabilna, snijeg, folovi i padovi, muzika pogodjena
coso - uvijek si pun iznenadjena  :bravo::(

vip-jahorina


raca

Par ovih snimaka nalozi vise ljude nego vijest o pustanju sestosjeda. Na sajmu tuzima ili zimske opreme na standu da se vrti na nekom video bimu, uz fino ozvucenje (ne jako, vec fino :)) ), ne treba nista vise da covjek pozeli da ode odmah na Jahorinu.
Vipe skupljaj ovo za reklamni materijal. Da sam ja vlast u OCu cos i ekipa bi imali besplatan smjestaj, pasove, dnevnice i uvece po dvije plavuse ;) ali da svaki lijep dan naprave bar po jedan snimak (bez plavusa ;)) )
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

vip-jahorina

ova ti je pametna!!!
Hej!!! momci sa svojim klipovima prikazu jahorinu onakva kava jest, u perfektnoim izdanju uz to, sta ti treba jos. Sajam? naravno, to je to, nikakvi namjesteni filmovi koji se tako lako procitaju ...
Trude se, kupuju opermu, umjesto da skijau i zezaju se, oni kad se vrate u hotel, prave filmove i uplouduju ih po 200-300 MB na youtube da ih mi mozemo pogledati i uzivati bar na na par minuta.
Kad vidim da je klip pogledan u kratkom periodu preko 250 puta (kod mene je samo nas 4 uz mene gledalo) pa racunajte ...

hehe, bez plavusa, mozda bi moglo i sa brunetama  :bravo::( (sad cu dobiti 100 PP od plavih zena koje ce me napasti, pa se unapriejd izvinjavam)

brzi-gonzales

Quote from: cos on 04 February, 2010, 00:43:54
pogledaj ponovo sad ga je tek yuotbe obradio u HD 720p (snimak zauzima oko 250 MB)
malo treska kamera posto stalno se okrecem na skijama napred nazad ,a imao sam jedan unfal udario sam babu i djeda nekog dok sam isao u rikverc i snimao.
Pazi molim te, ostali skijasi su tu da uzivaju a ne da ih neko udara, kad ne gleda kud vozi. Valjda nije bilo povrijedjenih. Inace snimak je dobar, bio bi jos bolji da nije bilo zaustavljanja usput. Ja inace drzim kameru u jednoj ruci, u drugoj stapove, tako da se iz ruke amortizuju vibracije. usput vidim na displeju sta snima kamera. Jedini problem je sto se time ogranicava brzina skijanja, pa zaostajem iza brzih skjasa.

lola