• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

STANJE NA KOPAONIKU !?!?!

Started by Big_DANE, 28 January, 2010, 14:07:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Big_DANE

STA RECI!!!! OVI UNISTE SPORTSKI TEREN ...SPORTSKI TEREN ....DA BI NAPRAVILI NOVU ZICARU...A OVI NESRETNICI NA JAHORINI NE MOGU DA SRUSE SAMO DEO LOKALA DA BI NAPRAVILI GARAZU ZA SEDISTA...A ZBOG TOGA SE GARANCIJA PREKIDA!!!  3:( 3:(
SVAKA CAST LJUDIMA I UPRAVI KOMAONIKA!!!!  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

DarkoN

ovo je dokaz da se sve moze kad se hoce.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

E ovako se radi, nek Kopaonik bude primer ovima sto vode Jahorinu!!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

Quote from: skiDeki on 09 July, 2010, 18:50:50
E ovako se radi, nek Kopaonik bude primer ovima sto vode Jahorinu!!!

ma oni da hoce da gledaju primere dovoljno bi im bilo da pogledaju najlosiji ski centar u evropi i sve bi im bilo jasno

DarkoN

Quote from: BOJAN-BG on 11 July, 2010, 01:05:16
Quote from: skiDeki on 09 July, 2010, 18:50:50
E ovako se radi, nek Kopaonik bude primer ovima sto vode Jahorinu!!!

ma oni da hoce da gledaju primere dovoljno bi im bilo da pogledaju najlosiji ski centar u evropi i sve bi im bilo jasno
potpisujem
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE


DarkoN

kakve li ce cijene da budu na jahorini za ovu sezonu? u novembaru najvjerovatnije.
svaka cast ljudima na kopaoniku, za razliku od ovih na jahorini oni cijene objave unaprijed.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

IMA DA NAS NA JAHORINI PRIKOLJU SA CENAMA PRED START SEZONE

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


Big_DANE


minjon81

ma ne verujem ja ni Kopu dok ne obeli na Pancicu!!!

minjon81

Inace trenutno sam na Kopaoniku, radila sam za Skijalista svakakve uslove za rekonstrukciju staza i zicara...
Stvarno su u ogromnim poslovima.... Bude svakakvih iznenadjenja sledece sezone!!!

BOJAN-BG

MORACEMO DOCI I NA KOP DA VIDIMO STA NUDE

minjon81

Kop ostavljamo za suncane vikende posto ce snega imati zasigurno!!!
A zimujemo na Jahorini, eventualno malo Francuske!!!

Bojan NS

body