• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

STANJE NA KOPAONIKU !?!?!

Started by Big_DANE, 28 January, 2010, 14:07:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Big_DANE


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Pa dobro DarkoN..donekle si u pravu..al covek je realno reako kakvi su skijasi generalno na Jahorini kao i svuda gde je bio govorio je bas objektivno!!

01xxx01

1. jel se ti zoves Darko? malo mi glupo da napisem "ja se slazem sa Darkon-o-M"  >:D da budem susretljiva, ja sam Sanja!

2. bilo kako bilo, slazem se totalno sa D.
najvise mrzim prepotentne ljude, ali strasno. i najvise volim kad se nadje neki tata-mata da njima spusti, uhhhh! ja bih ovog momka stavila pored Svindala na tu istu crnu devetku u Banskom pa nek mu se malo raja smije, uhhhh!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
pa zna zaboga gdje ide i sta moze ocekivati - najjftiniji smjestaj na svijetu, blizina grcke, blizina turske - velikih skijaskih nacija  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: koji skoknu gore do banskog od zajebancije da profuraju najnovija krzna itd
naravno da ima puno pocetnika - citav grad je ono orijentisan ka toj nekoj lagodnijoj varijanti - podjednaka paznje ja generalno posvecena i smjestaju i hrani i tim dodatnim sadrzajima u hotelima - ko nije zagrizeni skijas moze podjednako dobro da se nauziva.
e sad, kad napravis malo research toga gdje ides, onda otprilike znas na sta mozes da racunas.
moj momak je npr zivac jedan zivcano-netolerantni kad se radi o skijanju i cekanju u redovima, he he he, ocigledno za razliku od mene, ali mi smo dvije sedmice nakon ovog lika bili gore i sigurna sam da bih ga cula da je kukao ili nervirao se nesto sad posebno.
sve u svemu, autoru teksta predlazem da ide sljedeci put na Elbrus - tamo nema pocetnika.
:-X

DarkoN

da ime mi je Darko. on ako hoce da gleda prave skijase ima fino treninge reprezentacija ili skijaskih klubova pa nek njih ocjenjuje. sto se tice rekreativaca mislim da je tu glupo sad nesto ocjenjivati. kad bi svi mogli da budemo kao tomba,svindal,majer, miler i ostali kakav bi to onda sport bio.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

Quote from: DarkoN on 18 February, 2010, 13:21:09
da ime mi je Darko. on ako hoce da gleda prave skijase ima fino treninge reprezentacija ili skijaskih klubova pa nek njih ocjenjuje. sto se tice rekreativaca mislim da je tu glupo sad nesto ocjenjivati. kad bi svi mogli da budemo kao tomba,svindal,majer, miler i ostali kakav bi to onda sport bio.

;D  ><   ;D

Bojan NS

Zna li neko kakvo je stanje ovih dana na Kopu, kakve su staze, ima li leda na njima?

Big_DANE

Quote from: ski_ns on 28 February, 2010, 13:31:30
Zna li neko kakvo je stanje ovih dana na Kopu, kakve su staze, ima li leda na njima?

Ja ne bih znao..mislim mogu ti reci sta pise na forumima i na sajtu...otkucaj nesto i pitaj na forumu >>>>
Moje misljenje >> SOLIDNO JE....mislim da su odradili staze kako treba...kazu da su trvde...al se drze...na Kopu ne treba puno snega da bi se moglo skijati...
kao na Jahi ....radi dosta zica u poslednje vreme...POGLEDAJ >>>

http://www.infokop.net/ski-info.html

http://www.skijanje.co.yu/forum/showthread.php?p=44983#post44983


mijat


Bojan NS

body

Bojan NS

body

Big_DANE

SVAKA CAST KOMSO!!! SLOBODNO SE RASPISI..OVDE SE PRICA O KOPU I NARAVNO SVAKA UPOREDBA JE DOBRODOSLA!!!!

DarkoN

svaka cast za izvjestaj. fino si ovo uradio. svako poredjenje je dobro.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Bojan NS