• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

STANJE NA KOPAONIKU !?!?!

Started by Big_DANE, 28 January, 2010, 14:07:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

skiDeki

Zaista neverovatno sta sve ljudi naprave!!!

Mozda treba otvoriti rubriku "stanje na skijalistu u Dubaiju" (:smijeh: sala, naravno
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

minjon81

Quote from: skiDeki on 15 March, 2010, 15:53:44
Zaista neverovatno sta sve ljudi naprave!!!

Mozda treba otvoriti rubriku "stanje na skijalistu u Dubaiju" (:smijeh: sala, naravno


  ideea:( :bravo::(  :bravo::(  :bravo::(

vip-jahorina

Quote from: skiDeki on 15 March, 2010, 15:53:44
Zaista neverovatno sta sve ljudi naprave!!!

Mozda treba otvoriti rubriku "stanje na skijalistu u Dubaiju" (:smijeh: sala, naravno
mislim da bi bilo monotono:
tema stanje u dubaiju, otvorena:
  uvijek -5 C, staza u svako doba dana savrseno pripremljena. snijeg pada svaku noc. nema vjetra, nema magle. svakodnevne guzve. nema 6sjeda. 
tema "stanje u dubaiju" zatvorena.  (:smijeh:

01xxx01

Quote from: vip-jahorina on 15 March, 2010, 16:06:08
Quote from: skiDeki on 15 March, 2010, 15:53:44
mislim da bi bilo monotono:
tema stanje u dubaiju, otvorena:
  uvijek -5 C, staza u svako doba dana savrseno pripremljena. snijeg pada svaku noc. nema vjetra, nema magle. svakodnevne guzve. nema 6sjeda. 
tema "stanje u dubaiju" zatvorena.  (:smijeh:

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

bio je i moj drug na ovom skijanju u Dubaiju, kaze s jedne strane super furka posto je ono abnormalno skroz, a sa druge strane - skijanje k'o skijanje i nije nesto, penzionerski.
mada bih ja to sve da probam - nista ne vjerujem dok sama ne vidim, he he he!
>:D

a totalno nevezano za Kopaonik - posto nema tema za ovo - meni je velika furka nesto sto niko ne misli da je cool osim mene - bivsi mi sef zivi na Siciliji i idu tako skijati na Etnu! e mislim da je to bas experience samo takav! doduse, kaze da nije skijanje nekakvo posebno dobro, posto za to ionako idu gore na ozbiljna sjeverna mjesta, ali da je super fazon za promjenu!
ahhhhhhhhhhhhhh Etna  (l) (l) (l)

minjon81

Mislim da su se stvorili uslovi za otvaranje teme - Skijanje kojekuda!

vip-jahorina

Quote from: minjon81 on 15 March, 2010, 17:19:05
Mislim da su se stvorili uslovi za otvaranje teme - Skijanje kojekuda!

(:smijeh:  (:smijeh:

U pravu si, ajmo se drzati ovdje Kopanika i okolice, dok o dubaiju i etnu mozemo u temi "razno" cavrljati i vrijeme ubijati

minjon81

Ne znam samo da li sam rekla, ali na Kopu se ocekuje skijanje do kraja aprila...

Big_DANE

Quote from: 01xxx01 on 15 March, 2010, 16:32:03
mada bih ja to sve da probam - nista ne vjerujem dok sama ne vidim, he he he!

BIO I ZAOBISAO...NIDJE VEZE..TO CISTO DA KAD ODES DA KAZES DA SI SE SKIJAO U DUBAJIU!!!  :P :P :P




mijat


Big_DANE

COOOOOOOOOOL!!!! KONACNO NESTO ZANIMLJIVO!!!

minjon81


zburkos

Kliub extremnih sportva iz Kg 'ABC' se takmici poslje takmicenja dobicete izvjestaj kako su prosli.....
Puno srece momci....

Bojan NS

Quote from: minjon81 on 15 March, 2010, 11:31:29
Evo malo svezih informacija sa Kopa!
Za vikend je bilo odlicno vreme za skijanje, u subotu cak i sunce...
Oko -5/-6 stepeni, bez jakog vetra i magla tek u nedelju kasno popodne.
Staze su odlicne, potpuno su uredjene, snega koliko god zelite i svuda...
Na zicama nema velikih guzvi...
Ocekuje se tek lepo vreme a sezona ce trajati do kraja aprila (informacija iz poverljivih lokalnih izvora, hehehehe)!
Dakle, ljudi, samo napred Kop je odlican (mada moram da priznam da Jahorina ima dusu)!
Jos nesto, NEZVANICNA INFORMACIJA, svi ljubitelji skijanja imace prilike i tokom leta da skijaju na Kopu -
na Malom jezeru bice postavljena podloga za skijanje... PA eto vidimo se u julu na stazi, hihihih!
Pozdrav svim forumasima!

Evo nekih fotki...


Na koji fazon do kraja aprila? Vidim da je sad veæ naglo otopljenje. D¾aba  topovi kad je temperatura u plusu!

minjon81

Quote from: ski_ns on 19 March, 2010, 19:51:09
Na koji fazon do kraja aprila? Vidim da je sad veж naglo otopljenje. Dѕaba  topovi kad je temperatura u plusu!
Quote


U skijalistima Srbije satelitsko pracenje klime, ili tako nesto, mislim da ocekuju jos jedan hladan talas plus osnezavanje vestacko i eto!!! Prenela sam inforaciju kako sam je dobila!!!

vip-jahorina

znaci mogli bi i mi imati jos jedan zimski udar.
hehe i ova prognoza na jahorina.org je satelitski izvjestaj, zato i jest relativno pouzdan