• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

STANJE NA KOPAONIKU !?!?!

Started by Big_DANE, 28 January, 2010, 14:07:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

01xxx01

VIP-e, priznaj gdje si trenutno!

>:D

Bojan NS


vip-jahorina

nekadasnja YU je bila drzava.....

skiDeki

Nekako mi je promakla ova tema juce, prvo Vip-u da pozelim prijatan odmor na kopu, snimaj sta valja tamo, pa da se slicne stvari urade i na Jahi u narednom periodu!  Na Kopaonik nisam nikad isao, ali sam imao tu ideju vec nekoliko puta, a ja uvek zapalim na Jahu!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

Quote from: skiDeki on 13 March, 2010, 15:39:18
Nekako mi je promakla ova tema juce, prvo Vip-u da pozelim prijatan odmor na kopu, snimaj sta valja tamo, pa da se slicne stvari urade i na Jahi u narednom periodu!  Na Kopaonik nisam nikad isao, ali sam imao tu ideju vec nekoliko puta, a ja uvek zapalim na Jahu!
Bas tako...umalo i ja nisam otisao na Kop..al nisam ..hihihihi... :)

Bojan NS


vip-jahorina

ova rubrika "stanje u okolnim ski centrima" ima zadatak da nas informise (a kako se vidi finih informacija imamo cak i iz prve ruke) sta se desava u nasem okruzenju,
a pored toga da vidimo, pratimo i naravno poboljsavamo nasu ponudu.
ja sam veoma zadovoljan kako se razvila razmejna informacija. pogotovo kop i platak/bjelolasica su veoma dobro pokriveni. nadam se da ce uskoro i ostali centri (za nerednu sezonu) biti isto tako pokriveni.

Bojan NS

Zaboravih ovde napomenuti, ko ide na Kopaonik da proba stazu Krèmar, meni je bila extra! Kategorisana je kao crvena, solidne je du¾ine, nema gu¾ve, jedino je ¾iva stari dvosed pa vozi beskonaèno dugo! Ali èini mi se da se mogu iskombinovati neke druge ¾ice da bi se vozalo po Krèmaru, mada mo¾da ne celom du¾inom

minjon81

Evo malo svezih informacija sa Kopa!
Za vikend je bilo odlicno vreme za skijanje, u subotu cak i sunce...
Oko -5/-6 stepeni, bez jakog vetra i magla tek u nedelju kasno popodne.
Staze su odlicne, potpuno su uredjene, snega koliko god zelite i svuda...
Na zicama nema velikih guzvi...
Ocekuje se tek lepo vreme a sezona ce trajati do kraja aprila (informacija iz poverljivih lokalnih izvora, hehehehe)!
Dakle, ljudi, samo napred Kop je odlican (mada moram da priznam da Jahorina ima dusu)!
Jos nesto, NEZVANICNA INFORMACIJA, svi ljubitelji skijanja imace prilike i tokom leta da skijaju na Kopu -
na Malom jezeru bice postavljena podloga za skijanje... PA eto vidimo se u julu na stazi, hihihih!
Pozdrav svim forumasima!

Evo nekih fotki...

[prilog je obrisao administrator]

vip-jahorina

hehe, "satro glecer" se pravi. ne znam o toj podlozi nista, ali postoji internet. u svakom slucaju dobra fora.  :bravo::(

minjon81

do je kao neki tepih koji se sastoji iz gomile nekakvih iglica i kazu da je nezgodna jer je puno brza od snega i ne mozes na kantnama voziti...
Ali nema veze, ne mora se ici na Kronplatz da se skija u julu...

vip-jahorina

hehe, jedan moj frend je bio u dubaiju na skijanju. ko ne vjeruje, evo slika:

minjon81

Odlicno!
MAda ovo lici na sneg, mislim da je ovo vestacki sneg u dvorani i da je verovatno hladno unutra... Kao dvorane za klizanje!!!

loop

allways stand sideways!

zburkos

Sto se tice Kopa istina je da se na stazi malo jezero gradi podloga za ljetno skijanje, koja podsjeca na vjestacku travu tj. ist je podlga kao i ona podloga na ski-skokovima ljeti.....
Ja sam za vikend sa rajom na Kopaoniku pa cu vam dat izvjestaj kad se vratim......
A na national geographic-u je bila emisija o skijalistu u Dubaiju i kako se to gradilo..... To je prosto za ne vjerovat kolko su oni hladnjaka ubacili i cjevi ispod staz kako bi ledile snjeg i u hali je temperatura vazda minimum -5 stepeni......