• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 24 January, 2010, 17:27:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

DarkoN

Quote from: Aco_BL on 03 February, 2010, 22:44:34
ljudi danas sam stigao na jah. i preljepo je. dolazim ovdje vec 6-7 god i nikad mi nije bilo ljepse. snjega ima koliko hocete a vrijeme je bilo preljepo... nego, gdje se nalazi taj royal? Trenutno sam u kolibi ispod termaga, i ovdje je extra, veceras neka privatna zurka. Sva sreca ima internet pa sam preko telefona uspio da vidim sta ima na forumu.
royal se nalazi prekoputa onog srusenog hotela jahorina.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

sergej

nego, jel ovo na prognozi najavljuje neki vjetar s juga ili ne kontam one oznake!?

cos

evo za one koji neprate rubriku      Jahorina u FULL HD

na ovom virtuelnom snimku u 720p mogu se vidjeti vremenski uslovi na Jahorini

http://www.youtube.com/watch?v=so7kVl3caV8&fmt=22

ludzatobom:((

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

 ludzatobom:(( cos mozemo mi nesto izmixat na kraju kada zavsis sa skijanjem na cd daj VIP-u klipove ako nije problem da mogu nesto i tvoga ubaciti  (:smijeh:  :bravo::( :bravo::(

vip-jahorina

Dobro jutro sa jahorine, perfect day no. 3
za raju iz okolice: ko moze nek dodje!
Mislim da ce dane uskoro objaviti ovdje koju sliku sa cam-a.

A ja mislim da cu koju zicu napraviti.... cr:)

zedhus

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

BOJAN-BG

Quote from: zedhus on 04 February, 2010, 08:36:23
Ovo su izgleda ONI dani... ludzatobom:((
i to oni pravi sa puno sunca,malo skijasa,i ne tako hladni e da sam malo blizi  >:( >:( >:(

01xxx01

Quote from: BOJAN-BG on 04 February, 2010, 09:06:55
Quote from: zedhus on 04 February, 2010, 08:36:23
i to oni pravi sa puno sunca,mali skijasa,i ne tako hladni e da sam malo blizi  >:( >:( >:(

kod mene je vise - da sam rich i ne moram da radim il' da bar imam 5 danamjesecno godisnjeg!  :'(

djoslaja

  
   Moze li neko da predlozi staze za pocetnike? prosle godine smo ucili i skijali samo na maloj stazi poljice, a ove god. bi malo vise pokusali.

Vladana

Ljudi dolazite na skijanje,vrijeme je super... ;D

BOJAN-BG

Quote from: djoslaja on 04 February, 2010, 09:21:03
 
    Moze li neko da predlozi staze za pocetnike? prosle godine smo ucili i skijali samo na maloj stazi poljice, a ove god. bi malo vise pokusali.
opet poljice ali sa vrha pa polako

DarkoN

dobro jutro, jos jedna dan kao iz snova. trebalo bi ga iskoristiti. hm da li cu uspjeti drugi put u sedmici?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

Quote from: DarkoN on 04 February, 2010, 09:45:26
dobro jutro, jos jedna dan kao iz snova. trebalo bi ga iskoristiti. hm da li cu uspjeti drugi put u sedmici?

i hate you ako uspijes!  3:(
hug:(

DarkoN

Quote from: 01xxx01 on 04 February, 2010, 10:09:14
Quote from: DarkoN on 04 February, 2010, 09:45:26
dobro jutro, jos jedna dan kao iz snova. trebalo bi ga iskoristiti. hm da li cu uspjeti drugi put u sedmici?

i hate you ako uspijes!  3:(
hug:(
pocni odmah, krecem. javljam se sa slikama kada se vratim.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...