• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 24 January, 2010, 17:27:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

DarkoN

Quote from: ski_ns on 03 February, 2010, 09:37:12
Ok je Ogorjelica, ali Olimpic je ipak crna staza, nije bas za svakog
onda ti je moj savjet da se drzis ogorjelice i kombinuj 1 i 2 jer su obje staze uradjene. stvarno je extra bilo juce za skijati.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Bojan NS

DarkoN, hvala za info! Ali ako se spustim do dna ogorjelice 2, sta onda? Ne radi sestosed, kako nazad?

DarkoN

sve ce ti biti jasno kada dodjes na ogorjelicu 2 samo pogledaj prema sestosjedu i vidjeces kuda mozes doci do dvosjeda.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

pocinje rafting na jahorini. sinoc sam ih vidio kako se spustaju.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

md

Moze li neko da snimi ovo desavanje gore pa da i mi , obicni smrtnici u svojim kancelarijama vidimo o cemu se radi!
"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

zedhus

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

cappo

ljudi moji ja sam nova ovdje i puno vas sve pozdravljam ,skroz èitam ovaj forum i svi ste odlièni.Gore dolazim 18.2 i ako je boga i pravde doèekat æe me ovakvo vrijeme,pozdrav svima

Bojan NS

Quote from: DarkoN on 03 February, 2010, 10:25:54
pocinje rafting na jahorini. sinoc sam ih vidio kako se spustaju.

Gledao sam malo taj "rafting" na tv-u, opasan je to sport ko ne zna. Su stvari zavisi sve odakle se spustaju

md

"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

01xxx01

ooooooooooooo, kako divno vrijeme!!!!!! jos jedan pozdrav iz kancelarije!  :'(

vip-jahorina

ôcete da vam kazem da je opet perfektan dan?
da ima sunca, da je hladno, da ima snijega puno, da sve radi (osim 6sjeda) da je cak i donji dio spusta na praci u funkciji i da je tamo savrsena staza!
da nema vjetra, da su staze savrsene (head i darkon su ih sinoc tabali)

ako budete jos htjei da vam dignem pritisam, pitajte me slobodno sta vas zanima...  cr:)
ja sam se jucer i jutros iskijao kako dugo nisam. nesto nevjerovatno. kad mislim da ne moze bolje, dodje jos jedan dan, koji je bolji od prethodnog...

raca

Oces da te ubijemo Teslinim tajnim oruzijem?  :'(
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

DarkoN

Quote from: ski_ns on 03 February, 2010, 09:52:27
DarkoN, hvala za info! Ali ako se spustim do dna ogorjelice 2, sta onda? Ne radi sestosed, kako nazad?
sad sam se sjetio kako cu ti lakse objasniti. pogledaj kameru 2, ispod te sume u sredini(izmedju ogorjelice 1 i 2) vidis da je uredjeno(prolazio ratrak), e tuda mozes do dvosjeda.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

Quote from: raca on 03 February, 2010, 12:22:54
Oces da te ubijemo Teslinim tajnim oruzijem?  :'(

kazu kod nas postoji sloboda stampe/informacija i sl  (:smijeh:  ideea:(  devil:(

Big_DANE

Quote from: vip-jahorina on 03 February, 2010, 12:26:51
Quote from: raca on 03 February, 2010, 12:22:54
Oces da te ubijemo Teslinim tajnim oruzijem?  :'(

kazu kod nas postoji sloboda stampe/informacija i sl  (:smijeh:  ideea:(  devil:(
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:  Teslinim tajnim oruzjem!! (:smijeh: (:smijeh:  sloboda stampe...(:smijeh: (:smijeh: