• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 24 January, 2010, 17:27:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Dottore

www.akcrankshaft.com

cos



DarkoN

cos hvala za slike fantasticne su. ima li kakvog izvjestaja sa staze? predpostavljam da je sve kao u snu ali ipak napisi nam nesto
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01


DarkoN

slika je stvarno extra, i ja bih malo  :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

evo jos jedna slika za razglednicu, rajska dolina trenutno
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

PaStaSad

VELICANSTVENO,TO SAMO KOD NAS IMA,JER SLIKE PUNO VISE GOVORE OD RIJECI!!!
puf:)  :bravo::( puf:) :bravo::( puf:)

vip-jahorina

cekamo izvjestaj i od hareta ....


usput, opet nas je 100 na forumu:
73 gostiju, 27 korisnika
korisnika aktivno unazad 15 minuta:
vip-jahorina, snjezana, DarkoN, brera, sejtan, Vinsanity, cvijanovicnikola, ch, fux, addyy, harison, gimpel, n3rk0, ser_katana, lmiletic, schich, ika87, ski-mare, dejankosic, Yugo_Faca, PaStaSad, Filipino, nizure, pinkpanter, Fa_kE, sshairo, stefi_89

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Idete u OFF skroz. imate rubriku RAZNO tu otvorite temu sta vas zanima slobodno dobili ste odobrenje  :bravo::(

Danas na stazama prava ludnica novi snijeg je dobro dosao, bilo je malo magle ali kratko, bez guzve...snijeg je padao u nekoliko navrata. BORDERIMA staze ko iz snova, SKIJASIMA takodje odlicno samo tamo gdje je sinoc prosao ratrak  >:( trebali su i ujutru

Evo i par slikica :D






































ika87

POZDRAV SVIMA,JEDNO PITANJCE.JEL I DALJE VAZI 10% popusta na ski pas? HVALA U NAPRED!

DarkoN

Quote from: ika87 on 01 February, 2010, 18:13:05
POZDRAV SVIMA,JEDNO PITANJCE.JEL I DALJE VAZI 10% popusta na ski pas? HVALA U NAPRED!
popust od 10% vazi sve dok ne prorade sestosjedi.
hare drago mi je da vidim da su neke kritike sa foruma urodile plodom i da sad ima zastitna mreza na poljicama. svaka cast za slike
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

pinkpanter

E Harison jesu ovo stavili mrezu na onom usjeku sto izadjedje iznad bivseg Pegija na Poljicama?
Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?

brera


ika87