• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 24 January, 2010, 17:27:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Vlado28

Quote from: harison on 01 February, 2010, 11:06:37
Dobro jutro prije svega.. na Jahorini je skoro cijelu noc pada snijeg i napadalo ga je nekih 20-30 cm novog prhkog snijega sto je odlicno :D takodje i danas ce biti dobar dan za skijanje cujemo se kada se zavrse zice bit ce slikica  :P




E super vijesti Hare...i jedva cekamo te slibe da vidimo...  :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Je li ko vido ©ahbaza...  :<)

borderka

Quote from: rtabucic on 31 January, 2010, 21:36:47
@borderka

De mi bona reci kakvo je stanje na Bjelasnici: staze, kolicina snijega, guzva i tako to?
Bas me zanima a nemam odakle dobit tu informaciju.
Konto sam 1 dan na Jahu pa sutradan na Bjelasnicu.
hvala ciaos.
pa to je bilo u subotu kad je na jahorini bio nenormalan vjetar, nista nije radilo osim tanjira. nije bilo lose na bjelasnici, guzva kao vikendom i na jahorini. ima malo manje snijega i trosjed je uzasno spor. znaci ucrvas se dok te dovuce do gore.

borderka

al ako mozes biti oba dana na jahorini, tj ako budu radile sve zicare savjetujem ti da ostanes na jahorini  ;D

SVOXY

 Jedno pitanje za Vip-a !!! Sto nas Bordere ne pust
aju da se vozimo tanjirima kao sto su Zeljo, Olimpik i Poljice ??? Zbog cega tolika diskriminacija Bordera  ,zar mi ne placamo isti ski -pass kao i skijasi ???  >:( >:( >:(
FLOWBOARD

bang

samo 10% bordera zna na lift a ostatak stalno pada pravi guzvu a i postoji mogucnost iskakanja sajle na liftovima jer borderi i kada padnu pustaju da ih vuce sajla pa naglo puste tanjir i dodje do iskakanja

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

brera


judoka

Quote from: SVOXY on 01 February, 2010, 14:06:12
Jedno pitanje za Vip-a !!! Sto nas Bordere ne pust
aju da se vozimo tanjirima kao sto su Zeljo, Olimpik i Poljice ??? Zbog cega tolika diskriminacija Bordera  ,zar mi ne placamo isti ski -pass kao i skijasi ???  >:( >:( >:(
daj molim te... kao sto ti zbranka rece, vrlo je mali broj onih koji se mogu popeti tanjirom, jer to je namjenjeno iskljucivo za skijase... svi borderi koje sam licno gledao zavrse svoje penjanje na tanjiru neslavno...

pailhead

Quote from: ipa76 on 01 February, 2010, 08:53:10
@trig

Odlican snimak... moze li info gdje se moze nabaviti ova spravica i koliko je sredstava?


GoPro je proizvodjac, a proizvod je Helmet Hero HD (hero je valjda kamerica, a ovo helmet, motor, surf i sl. su paketi sa razlicitim montazama) 300 dolara je HD verzija, 160 bi sad trebalo da je obicna.

vip-jahorina

Quote from: SVOXY on 01 February, 2010, 14:06:12
Jedno pitanje za Vip-a !!! Sto nas Bordere ne pust
aju da se vozimo tanjirima kao sto su Zeljo, Olimpik i Poljice ??? Zbog cega tolika diskriminacija Bordera  ,zar mi ne placamo isti ski -pass kao i skijasi ???  >:( >:( >:(

Jedno vrijeme su pustali, pa su onda opet zabranili. Prije je bio glavni zalog jer se sa boardom iskace iz trase staze, te cesti padovi i pravljenje guzve. I stvrano, olimpik i zeljo bacaju ko ludi u startu i obicno na jednom ili 2 stuba tokom voznje. Kako je to uobicajeno, onih par koji znaju gube jer se ne mogu koristiti liftovima.
Odmah da vam kazem, da ne podrzavam zabranu bordera na liftovima.

DarkoN

i ja vipe mislim da to nije dobra stvar, jer i oni kao i mi placaju ski pass i trebalo bi da mogu da koriste sve zice isto kao i mi. a sto se tice padova, pada i veliki broj skijasa.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

fux

pande svaki dan 10 skijasa  s:nij)a nama prave probleme mada su to gluposti za iskakanje sajle zbog bordera s:nij)

01xxx01

pa eno sad u Banskom gledam na vrhu samom gore su 2 sidra - a taj fun park za bordere ja bas gore na vrhu i krece gdje se silazi sa sidra - naravno da nema nikakvih zabrana i da se svi voze. poneko padne, ali padaju i jedni i drugi.  ::)

vip-jahorina

samo kratko u off-topic da odem:
izvinajm se svima sto mi salju PP sa raznim pitanjima i kojim ne stignem odgovoriti i ako ne stignem, nema ljutnje ... puno ih dobijam, a kako vidite forum "gori", serveri su extremno optereceni (sinoc smo imali i do 500 ljudi na sajtu istovremeno i to satima), skoro 600.000 procitanih postova prosli mjesec .... blizimo se ka vrhu najpopularnijh i najaktivnijih foruma na balkanu ....
a mora se i imati vremena za popiti neku  :P

ipa76

Quote from: pailhead on 01 February, 2010, 15:02:17
Quote from: ipa76 on 01 February, 2010, 08:53:10
@trig

Odlican snimak... moze li info gdje se moze nabaviti ova spravica i koliko je sredstava?


GoPro je proizvodjac, a proizvod je Helmet Hero HD (hero je valjda kamerica, a ovo helmet, motor, surf i sl. su paketi sa razlicitim montazama) 300 dolara je HD verzija, 160 bi sad trebalo da je obicna.

hvala za info. a gdje ste vi nabavili?