• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 24 January, 2010, 17:27:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 14 Guests are viewing this topic.


trig

Quote from: pailhead on 31 January, 2010, 22:41:38
Quote from: Dottore on 31 January, 2010, 17:48:37
Bilo fino al kako kome, ja prebio vez na bordu  :P

Cos samo baca bombe da je bilo fino, a nezna da skija, èitav dan bio u Hotelu    (guz)




Ajd okacite neki filmic.

Evo jedan u HD-u  >:D

http://www.youtube.com/watch?v=RIKSSTRpMg0


Napomena: kad filmic krene izaberite sa desne strane 720p HD i onda klik na Full Screen.

Bojan NS

Extra je snimak! Brutalno dobar! Nekako je i muzika legla na sve to!

zedhus

Hajde ko prvo stigne neka javi temperaturu i ostalo...
sleep:(
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

ipa76

@trig

Odlican snimak... moze li info gdje se moze nabaviti ova spravica i koliko je sredstava?

cos

tmperatura ispred Snjezne kraljice - 8 C a na vrhu otprilike oko - 15
visina snijega uskoro ce iznositi 2 metra .
trenutno snijeg pada ali ocekujemo da lagano do kraja dana prestane.

DarkoN

u sarajevu i dalje pada snijeg, a koliko vidim i na jahorini.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

Quote from: DarkoN on 01 February, 2010, 09:39:37
u sarajevu i dalje pada snijeg, a koliko vidim i na jahorini.

uh, jesi vidio prognozu za cetvrtak? sve se bojim da bih mogla misteriozno da se razbolim, ako ostane kako predvidjaju!
ludzatobom:((

DarkoN

Quote from: 01xxx01 on 01 February, 2010, 09:51:49
Quote from: DarkoN on 01 February, 2010, 09:39:37
u sarajevu i dalje pada snijeg, a koliko vidim i na jahorini.

uh, jesi vidio prognozu za cetvrtak? sve se bojim da bih mogla misteriozno da se razbolim, ako ostane kako predvidjaju!
ludzatobom:((
ja sam vec ubjedjen u to, zeznuta je ova nova prehlada(kad ima novi grip ima i prehlada) i traje samo jedan dan, kazu najbolji lijek skijanje na jahorini.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

Quote from: DarkoN on 01 February, 2010, 09:54:30
Quote from: 01xxx01 on 01 February, 2010, 09:51:49
Quote from: DarkoN on 01 February, 2010, 09:39:37
ja sam vec ubjedjen u to, zeznuta je ova nova prehlada(kad ima novi grip ima i prehlada) i traje samo jedan dan, kazu najbolji lijek skijanje na jahorini.

jeste, bas tako! a na latinskom se skijanje na Jahorini zove "utopliti se kod kuce i krkati se limunom i cajevima do besvijesti". mene kad pitaju sta sam radila na tom bolovanju, uvijek koristim ovaj latinski izraz!
>:D

DarkoN

sa tim da na jahorini snijeg sipa imacemo vrhunsko skijanje. opet zatrpava kameru1. samo neka pada  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


Vlado28

Dobro jutro narode...mete ovaj snjeg na Palam..mogu da zamislim kako gore pada...  s:nij) s:nij) s:nij)  :bravo::(
Je li ko vido ©ahbaza...  :<)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Dobro jutro prije svega.. na Jahorini je skoro cijelu noc pada snijeg i napadalo ga je nekih 20-30 cm novog prhkog snijega sto je odlicno :D takodje i danas ce biti dobar dan za skijanje cujemo se kada se zavrse zice bit ce slikica  :P



enkidu

Dobar dan svima!
Milina!   s:nij) :o ludzatobom:((