• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 24 January, 2010, 17:27:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 14 Guests are viewing this topic.

fux

zadnjih 7 dana pale lift na vrh bjelasnice pa je malo postalo zanimljivije a sto se tice provoda 0 bodova cim zavrsi skijanje auto i noga s:nij)

pailhead

Quote from: Dottore on 31 January, 2010, 17:48:37
Bilo fino al kako kome, ja prebio vez na bordu  :P

Cos samo baca bombe da je bilo fino, a nezna da skija, èitav dan bio u Hotelu    (guz)




Ajd okacite neki filmic.

Kenan27

Meni je Jahorina bas u srcu, prije rata sam imao gore smjestaj i citavu zimu smo provodili skijajuci, sjecam se kad sam isao na tanjiracu sa 5-6 godina, nisam imao ni dovoljno kila pa bi me pred kraj staze kad se zategne opruga uvijek digla i obicno bi pao :)
Poslije sam isao na dvojsjed.
Prosli vikend sam isto bio, setao gore pored bivse kasarne pa isao kroz satorsko... Prelijepo je, definitivno vise na Bjelasnicu necu ici, jedino mozda da dobijem negdje dzabe kartu pa da je iskoristim,ovako Jahorina ljepotica zna se.
Vidjet cu da dodjem pa da prenocim 2-3 dana, ako bude kakavo sijelo mozemo i nazdraavit ;)
Pozdrav i znajte da svima koji su gore bas zavidim :)

rtabucic

Ma nema, gotovo je.
Definitivno ste me odfurali od Bjelasnice i evo upravo ganjam neki smjestaj na Jahorini.
Znaci minimala je 25EUR prenociste...da dzaba ne ganjam sta jeftinije?
if(!drunk){
   beer++;
}

skiDeki

Quote from: rtabucic on 31 January, 2010, 22:49:10
Ma nema, gotovo je.
Definitivno ste me odfurali od Bjelasnice i evo upravo ganjam neki smjestaj na Jahorini.
Znaci minimala je 25EUR prenociste...da dzaba ne ganjam sta jeftinije?
Imas temu vezanu za smestaj, tamo pitaj sta te interesuje!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

01xxx01

Quote from: Kenan27 on 31 January, 2010, 22:44:16
Meni je Jahorina bas u srcu, prije rata sam imao gore smjestaj i citavu zimu smo provodili skijajuci, sjecam se kad sam isao na tanjiracu sa 5-6 godina, nisam imao ni dovoljno kila pa bi me pred kraj staze kad se zategne opruga uvijek digla i obicno bi pao :)
Poslije sam isao na dvojsjed.
Prosli vikend sam isto bio, setao gore pored bivse kasarne pa isao kroz satorsko... Prelijepo je, definitivno vise na Bjelasnicu necu ici, jedino mozda da dobijem negdje dzabe kartu pa da je iskoristim,ovako Jahorina ljepotica zna se.
Vidjet cu da dodjem pa da prenocim 2-3 dana, ako bude kakavo sijelo mozemo i nazdraavit ;)
Pozdrav i znajte da svima koji su gore bas zavidim :)

welcome!
;)

DarkoN

ljudi u sarajevu bas pada, ako ovako nastavi do ujutru ce da ga bude 1 m.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE


DarkoN

skoro da se ne primjeti kuda je ratrak prolazio. sad je sve cjelac.  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

bataneo NS

kao da je NLO sleteo na poljice  :)



Big_DANE

PA DA BATANEO....DOSLI VIDE PATE SE OVI IZ OC DA OSPOSOBE SESTOSJED PA REKO DA UBRZAJU!!!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

sad ce snijeg da ga zatrpa, pa cemo da imamo dvije turisticke atrakcije, zatrpan nlo i sestosjed koji nije u funkciji  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

otrov

darkone, nije ti ovo rubrika za viceve :) profulio si  (:smijeh:
share it with friend or two

Big_DANE


DarkoN

Quote from: davor77 on 01 February, 2010, 00:34:18
darkone, nije ti ovo rubrika za viceve :) profulio si  (:smijeh:
imaju dvije rubrike za viceve, ona vic dana i ona sestosjed za sezonu 2009/2010  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...