• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 24 January, 2010, 17:27:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

HeAd

danas extra skijanje...u vezi tragedija...potpisujem cosov post....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

MarijaBB

86 gostiju, 35 korisnika
korisnika aktivno unazad 15 minuta:
MarijaBB, rendzer, igorsokolov, md, buco, popsrle, fregata, laza_laza_laza, rtabucic, HeAd, KikicN, vip-jahorina, Dane_BravO, harison, nono, 3eka, Yugo_Faca, dragan83, kapa, grga, gonja, ddrakulic, bg011, stefi_89, Mixa_23, Masni, Juga90, bole73, Milica, ko, neilpryde, gaucoronaldo, ttk, brera, dasas




LELELELELELE :o

Cokie

Evo i na Krvavcu se dogodila ista nesreèa. Pamet u ruke.

buco

84 gostiju,35 korisnika
ovo je nevjerojatan forum

niko

Quote from: Cokie on 31 January, 2010, 19:37:22
Evo i na Krvavcu se dogodila ista nesreèa. Pamet u ruke.
KADA???

Cokie


Big_DANE


duki

Upravo sam stigao sa ski vikenda sa Jahorine.
Subota :katastrofa, napalcuju ski pas a radi samo lift poljice ,ali do 15,15 h jer je velika guzva,a radnici moraju da stignu na autobus pa vi kreteni sto ste platili da se skijate do 16 h ko vas je...
Nedelja:dan savrsen,zicare rade kako tako,ali na to smo vec navikli pa je u redu,ali te ratrake sto vidite na slikama samo za to i sluze da bi se slikali,staze su totalno neuredjene,snega na stazama preterano pa su povrede veoma moguce.
Dzabe sto se privatnici poput Vipa i ostalih trude kada sluzba OC neradi nista i samo rasteruje i ovo malo gostiju sto ima.

DarkoN

u sarajevu je za 1 sat napadalo 10 cm snijega, mogu da zamislim kakva je situacija na jahi  :o .
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

 Korisnika online       52 gostiju, 41 korisnika
korisnika aktivno unazad 15 minuta:
DarkoN, rusland, sanctuary, dobri, Filipino, grudva, vip-jahorina, HoZaN, harison, tinicaa, 01xxx01, duki, freerider, adwarf, skiDeki, tasa, MarijaBB, olja, ISO, cos, samek, gogo, n3rk0, vanja8, cicica, maya12, hjuz, tuscan, S.B, lmiletic, djoslaja, lola, pinkpanter, miki2, zarulja, nikolaniko, Dane_BravO, Jhontra, zbranka, odad, HeAd

znam da je off ali ovo je fantasticno, jos onaj danasnji rekord od 144 prisutna  :o :o :o
:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

na jahorini trenutno sipa snijeg ono momacki. a evo nesto i za sve one sto su najavljivali ono na slovo j
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

HeAd

prava zimska idila veceras na jahorini
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

borderka

Quote from: duki on 31 January, 2010, 20:47:43
Upravo sam stigao sa ski vikenda sa Jahorine.
Subota :katastrofa, napalcuju ski pas a radi samo lift poljice ,ali do 15,15 h jer je velika guzva,a radnici moraju da stignu na autobus pa vi kreteni sto ste platili da se skijate do 16 h ko vas je...
Nedelja:dan savrsen,zicare rade kako tako,ali na to smo vec navikli pa je u redu,ali te ratrake sto vidite na slikama samo za to i sluze da bi se slikali,staze su totalno neuredjene,snega na stazama preterano pa su povrede veoma moguce.
Dzabe sto se privatnici poput Vipa i ostalih trude kada sluzba OC neradi nista i samo rasteruje i ovo malo gostiju sto ima.

u potpunosti se slazem s tobom, jos na to sve lik sa sa oc jaknom u nedjelju ujutro prodaje kartu i ubjedjuje me ko zadnjeg levata da ce raditi praca, po bogu kupi kartu po cijeni od 30 km... nevjerovatno... te ti mi spicimo na bjelasnicu na kojoj stanje nije puno bolje al je bar radio onaj trosjed zvani munja al u k...

rtabucic

@borderka

De mi bona reci kakvo je stanje na Bjelasnici: staze, kolicina snijega, guzva i tako to?
Bas me zanima a nemam odakle dobit tu informaciju.
Konto sam 1 dan na Jahu pa sutradan na Bjelasnicu.
hvala ciaos.
if(!drunk){
   beer++;
}

skiDeki

Danas su se smenjivali sunce i oblaci ali je dan bio odlican za skijanje. Na praci su losije staze, ali se ipak skijalo! Evo par fotosa od danas!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...