• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 24 January, 2010, 17:27:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

na Jahorini je takodje mecava, i to dobra....ne puse jak vjetar sto je dobro, radit ce zice!!! veceras dolaze slike :bravo::(

sergej

eno na termagovoj web cameri se vidi da poljice dvosjed radi vec... juriiisss svi na planiniu!!! :)

DarkoN

danas radi sve osim sestosjeda. snijeg ne pada i pravo je lijepo. guzve nema bar ne pretjerane, ali moglo bi da je bude.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

stefi_89

jesu izlazili rataci od jutros na staze? nesto mi na kamerama deluje kao da nisu...

Big_DANE

VREME OD PRE NEKOLIKO MINUTA!!!! TRENUTNO SE ZA TIH PAR MINUTA NAMRCILO STRASNO!!!!









Bojan NS


Bojan NS

Evo jedan zanimljiv èlanak

http://www.b92.net/putovanja/vesti.php?&nav_id=407667

dejans

Nove silke od jutros.bilo je super.....snijega ima,cak je i ratrak oko pola 12 izasao na Ogorjelicu,staze su bile ok.ko moze nek dodje,uzivanje je pravo...uzivajte u slikama,bice i jos... ;D

dejans


stefi_89

ajooj jugo i kisa na vidiku...  :o

DarkoN

Quote from: stefi_89 on 31 January, 2010, 16:44:43
ajooj jugo i kisa na vidiku...  :o
od ovog momenta je zabranjeno pominjanje te rijeci(vjetra) koji pocinje na slovo j, kao i svako prizivanje istog. svako krsenje ove zabrane povlaci najstroziju kaznu.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

fux

imal neko informacije o dvoje bordera koje je zatrpala lavina navodno je cura poginula

otrov

share it with friend or two

cos