• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 24 January, 2010, 17:27:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

MarijaBB

Quote from: DarkoN on 29 January, 2010, 19:37:06
ljudi gdje je nestao onaj veliki snijeg sa prognoze?  :'( :'( :'( :'( :'( :'(

I do sada su samo poodili oce li ili nece snijeg da pada, a tesko da pogode koliko ce da ga padne. Ne brigaj, bice.... Opustito.
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/globus/story/98609/Po%C4%8Delo+novo+ledeno+doba.html

otrov

Znachi od sutra je forum HD .. odlicno, samo da ne bude magle :)
share it with friend or two


Big_DANE



zedhus

Jugo ce kazu...oni sto vide... puf:)
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

zedhus

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

Aco_BL

Ma daj kakav jugo, nemoj nas plasiti!  :o Ja ocekujem jos pola metra snijega do sledeceg vikenda, kad ja dolazim. Nego, sta nam je sa informacijama jutros!? Niko nista ne pise, kako je stanje, pada li sta, kolika je temp...

sina

Quote from: zedhus on 30 January, 2010, 08:28:39
Jugo ce kazu...oni sto vide... puf:)

ti samo vidis jugo....jos ti je ostao u sjecanju od prosle sezone ;D


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Dobro jutro svima, koliko god vas ima  ;D
Na Jahorini trenutno puse jak vjetar i zbog toga samo radi lift Poljice (tanjir), ako se u toku dana bar malo smiri ova kriticna situacija pokrenut ce sestosjede  ludzatobom:(( ...ups hehe htio sam reci dvosjede Ogorjelicu 2 i Poljice...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Mala guzvica :D hahahah ko je danas gore tesko se njemu :D

grudva

joj reda na poljicama, popnes se liftom i stanes u red  :bravo::( prema ovoj prognozi ponedeljak ce biti jednako dobar kao i sad u petak...

DarkoN

kad nisam mogao juce gore ne moram ni danas. ali zato sutra nema fule.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vanja8