• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 24 January, 2010, 17:27:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

stefi_89

a sto onda dolazis ako znas da se neces naskijati???  ;D

MarijaBB

Quote
Hm , to jos uvijek nije odgovor na moje pitanje.....
Ispravicu se, naskijati se necu to znam, to je cinjenica, a sto si ti tako negativno naelektrisanma reci mi molim te...
Quote

To sto se ti neces naskijati, to nema veze sa snijegom...
A moja naelekrisanost je direktno proporcionalna sa veseljem koje obuzima forumase na vecerasnjoj terevenci podno vikendice MiM.


raca

Prosle godine sam se najbolje naskijao u martu... Bilo je bas dosta snijega, staze dobre a nije bilo guzvi.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

MarijaBB

Quote from: raca on 29 January, 2010, 12:40:01
Prosle godine sam se najbolje naskijao u martu... Bilo je bas dosta snijega, staze dobre a nije bilo guzvi.


I mart je dobar, dug dan, nema skolaraca. Nije guzva.
Svaka scast za komentar. A ne ko ovaj gore cima......

DarkoN

prosle godine je zdnji dan skijanja bio 19.04. ako se dobro sjecam, a extra skijanje je bilo cijeli februar i mart.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

Quote from: DarkoN on 29 January, 2010, 12:42:20
prosle godine je zdnji dan skijanja bio 19.04. ako se dobro sjecam, a extra skijanje je bilo cijeli februar i mart.

Zadnji dan na moj rodjendan. Kakavo zatvaranje, u svecanom duhu. :bravo::(

cima

Quote from: MarijaBB on 29 January, 2010, 12:33:03
Quote from: Vlado28 on 29 January, 2010, 12:31:18
@cima

Koliko ja znam u februaru jue uvjek snijega bilo...a sto se tice provoda na Jahorini toga vazda ima.
A i kao sto kaze DarkoN pogledaj malo forum i vremensku prognozu na nasem sajtu pa ce ti biti jasno... |(


@Marija BB

Nemoj bona da se nerviras...mozda covjek i ima neku kristalnu kuglu  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Cuj, nemoj, kako nemoj.
A i to sto kazes...

Februar nikad nije omanuo, druze cima.
Imao ti kuglu ili ne.
drugarice Marija, ne brinem se ja za snijeg nego guzve, pogresno ste me interpretirali, narocito ako je vikend u pitanju, tako barem kazu ovde....

HeAd

jbg...vikendom je guzva...napravis dve tri zice i u kafanu...kad inzinjeri jos nisu pustili sestosjede...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Vlado28

Druze cima moras malo biti precizniji sa svojim pitanjima.. ideea:(
Je li ko vido ©ahbaza...  :<)

raca

Ako dolazis na duze, radnim danima nije frka, kao sto na kamerama mozes vidjeti... Vikend... jbg... manji kapacitet zicara, a dosta ljudi iz okoline. Ja cu da se utepam jer sam danas propustio priliku po ovako lijepom danu da skijam.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

MarijaBB

Ma nikad nije guzva, to malo narod pretjeruje. U februaru mi smo jednu zicu cekali pola sata na poljicama, i onda se prebacili na ogorjelicu i tu bilo super i onda se vratimo na poljice, a ni tao nema guzve.

Bitno je da saras malo vamo malo tamo.  ludzatobom:((

Stav je bitan, kazes, Bogu fala pa nije pustahija na planini, smoris se od letanja gore dole. Nego stanes s rajom, potegnte iz ploske malo.


cima

Quote from: Vlado28 on 29 January, 2010, 12:46:10
Druze cima moras malo biti precizniji sa svojim pitanjima.. ideea:(
A neki malo obazriviji u odgovorima.....(npr Maria ) ;) Pa nismo se valjda okupili ovde da se medjusobno vrijedjamo

natasa_nata

haha osjeti se u zraku kolika je nervoza ovde na forumu.svi smo mi pomalo deprimisani dok sjedimo medju ovim zidovima a prodjese nam najbolji dani ski sezone....samo opusteno......

MarijaBB

Ako si mislio na mene ja sam MariJa....

Izvini ako sam te uvrijedila, nisam s predumisljajem, a ni sama ne vidim cime....

DarkoN

Quote from: cima on 29 January, 2010, 12:49:54
Quote from: Vlado28 on 29 January, 2010, 12:46:10
Druze cima moras malo biti precizniji sa svojim pitanjima.. ideea:(
A neki malo obazriviji u odgovorima.....(npr Maria ) ;) Pa nismo se valjda okupili ovde da se medjusobno vrijedjamo

nije tebe niko vrijedjao, ali kada kazes da se nece naskijati ovde svi odmah pomisle na nedostatak snijega, nikome guzva ni ne pada na pamet jer i kada je guzva skija se. tako da si ipak sam uzrokovao ove reakcije. pogledaj postove i vidjeces da smo te svi na isti nacin razumjeli. i kao sto je vlado rekao moras da budes precizniji.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...