• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 24 January, 2010, 17:27:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

jovigor

Gasite ove kamere !!! Poubijaæemo se po kancelarijama.
... da polete ribe i zaplivaju ptice... a svi zajedno da zaskijamo

MarijaBB

Quote from: jovigor on 29 January, 2010, 11:48:40
Gasite ove kamere !!! Poubijaæemo se po kancelarijama.

Potpisujem ovo.

JA bojkotuje i necu da gledam kamere nego samo citam forum, a onda neki zvrntov uslika to i stavi na forum.

Znaci, miniracu ga.

natasa_nata

 :'( :'( :'( izgleda da cemo svi dati kolektivni otkaz i zapicit na jahorinu ako budemo jos malo gledali ove slicice i cam. :'(
ova zima me totalno razocarala >:(

DarkoN

ja sam vec pripremio pistolj, nego mi zao da uprljam zid u office-u  devil:( devil:( devil:(
jbte petak je a vidite guzve na zelji.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

evo jedna pjesma za sve nas koji iz nekih razloga nismo sada u raju (na jahi) http://www.youtube.com/watch?v=ho7H7asMt_w
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

cima

Hoce li mi neko reci hocu li naci nocnog provoda gore u februaru recimo......????????Poskijati kako vidim i necu, al barem nesto

Unaprijed zahvalan....;)

natasa_nata

ma necu vise da gledam slicice svaki put se razocaram :'( :'(bas me je izigrao sneg ove zime......al sta da se radi bit ce jos zima ove godine ovako valjda bude druge bolje.....
jovigor potpuno se slazem sa tobom!!

MarijaBB

Quote from: cima on 29 January, 2010, 12:20:15
Hoce li mi neko reci hocu li naci nocnog provoda gore u februaru recimo......????????Poskijati kako vidim i necu, al barem nesto

Unaprijed zahvalan....;)

Ajde matere ti, ako ne mozes pozitivnu energiju da siris okolo , nemoj ni negativnu. Razligu.
Jel ti znas hoces li ili neces....... Jel imas kristalnu kuglu?

DarkoN

to marija odmah sakom u glavu. skijanja ce da bude i u aprilu. za ove pesimiste: pogledajte malo prognozu, visinu snijega, kamere, procitajte malo forum i onda postavite pitanje.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

raca

Ja sam trebao danas da budem gore!!!!  3:(  >:(  3:(  3:(  >:(  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

MarijaBB

Quote from: raca on 29 January, 2010, 12:25:39
Ja sam trebao danas da budem gore!!!!  3:(  >:(  3:(  3:(  >:(  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

I ja, pa koga cemo okriviti? a A a , nemojte da bude Laki je malo nervozan pa vas sve zik.............

Saku u glavu nego sta.

Vlado28

@cima

Koliko ja znam u februaru je uvjek snijega bilo...a sto se tice provoda na Jahorini toga vazda ima.
A i kao sto kaze DarkoN pogledaj malo forum i vremensku prognozu na nasem sajtu pa ce ti biti sve jasno... |(


@Marija BB

Nemoj bona da se nerviras...mozda covjek i ima neku kristalnu kuglu  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Je li ko vido ©ahbaza...  :<)

MarijaBB

Quote from: Vlado28 on 29 January, 2010, 12:31:18
@cima

Koliko ja znam u februaru jue uvjek snijega bilo...a sto se tice provoda na Jahorini toga vazda ima.
A i kao sto kaze DarkoN pogledaj malo forum i vremensku prognozu na nasem sajtu pa ce ti biti jasno... |(


@Marija BB

Nemoj bona da se nerviras...mozda covjek i ima neku kristalnu kuglu  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Cuj, nemoj, kako nemoj.
A i to sto kazes...

Februar nikad nije omanuo, druze cima.
Imao ti kuglu ili ne.

DarkoN

ako ima tu neku kuglu sto pokazuje drugacije od ove nase prognoze treba odmah da je razbije inace ce marija da reaguje u svom stilu  box box box
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

cima

Quote from: MarijaBB on 29 January, 2010, 12:23:18
Quote from: cima on 29 January, 2010, 12:20:15
Hoce li mi neko reci hocu li naci nocnog provoda gore u februaru recimo......????????Poskijati kako vidim i necu, al barem nesto

Unaprijed zahvalan....;)

Ajde matere ti, ako ne mozes pozitivnu energiju da siris okolo , nemoj ni negativnu. Razligu.
Jel ti znas hoces li ili neces....... Jel imas kristalnu kuglu?
Hm , to jos uvijek nije odgovor na moje pitanje.....
Ispravicu se, naskijati se necu to znam, to je cinjenica, a sto si ti tako negativno naelektrisanma reci mi molim te...