• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 24 January, 2010, 17:27:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.


bang

mi smo sinoc iznenada dosli na jahu, i ne zalim, dan je zaista predivan...... odosmo na skijanje i uzivanje ..... pozdrav svim forumasima a svim skijasima zelim divan dan na skijama ......

ttk

Kakvo jutro na Jahorini  ludzatobom:((  ludzatobom:((  ludzatobom:(( A ja daaaleeekoooo  >:(  >:(  >:( KAko vam zavidim svima sto ste gore ili cete uskoro biti. Uzivajte 8)

zedhus

Quote from: zbranka on 29 January, 2010, 09:14:33
mi smo sinoc iznenada dosli na jahu, i ne zalim, dan je zaista predivan...... odosmo na skijanje i uzivanje ..... pozdrav svim forumasima a svim skijasima zelim divan dan na skijama ......
:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

loop

raj  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
allways stand sideways!

amer

Auuu jebote kakav dan!!!  ludzatobom:((   ludzatobom:((   ludzatobom:((

sergej

dodje mi da dam otkaz na poslu, samo da bih mogao sada biti gore!!!! :( :'( :'(

DarkoN

nije mi dobro kad vidim ove slike. ako jos jednom pogldam na web cam momentlno cu da dam otkaz.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


Big_DANE

 :'( :'( :'( :'( :'( :'(  :'( :'( :'( :'( :'( :'(  :'( :'( :'( :'( :'( :'(  :'( :'( :'( :'( :'( :'(  :'( :'( :'( :'( :'( :'(  :'( :'( :'( :'( :'( :'(
:'( :'( :'( :'( :'( :'(  :'( :'( :'( :'( :'( :'(  :'( :'( :'( :'( :'( :'(  :'( :'( :'( :'( :'( :'(  :'( :'( :'( :'( :'( :'(  :'( :'( :'( :'( :'( :'(
:'( :'( :'( :'( :'( :'(  :'( :'( :'( :'( :'( :'(  :'( :'( :'( :'( :'( :'(  :'( :'( :'( :'( :'( :'(  :'( :'( :'( :'( :'( :'(  :'( :'( :'( :'( :'( :'(







DarkoN

jooooooooooooooooooooooooooooj  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

md

Majko mila kakva ljepota.
Nadam se da æe sve ovo izdr¾ati do 20.02.2010
Svima koji su gore veèeras na "Kongresu" uz jagnjetinu i rakijicu ¾elim fantastièan provod.
"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

sina


zedhus

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

dasa

Quote from: nkteam on 29 January, 2010, 08:28:08
dobro jutro svima...
ima li sta lepse od ovoga?





Ima! Kada sestoguzi rade onda je jos lepse, ali posto nece uskoro, onda samo slika govori i vise od 1000 reci puf:)