• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 24 January, 2010, 17:27:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

01xxx01

Quote from: skiDeki on 28 January, 2010, 16:36:01
Quote from: vip-jahorina on 28 January, 2010, 14:19:25
Ja se moram sakriti od kamera, slagao sam da idem odraditi vazan posao, ako me vide na tv-u, jos direktno sa Jahorine, najebao sam  (:smijeh:

e meni se to vise puta desavalo  :-X zamaskiraj se dobro! stavi periku i lazne brkove! i pogrbi se!

Vlado28

Svaka cast Hare za slike...super su...a i ovaj logo je dobaaar...  :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Je li ko vido ©ahbaza...  :<)


skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

aaaaaaaaaa dosla si heheeh ququ- lele tebi sad samo dok te upratim :d haaha sutra sam citav da na Pljicama, mozda odem na Ogorjelicu pa opalim koju slikicu :D

Na Jahorini trenutno ne pada nista, hladno je i extra za nocni zivot (misli se a setanje)  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Evo jedan skijas, opasan pravo na dvosjedu Poljice  :'( :'( :'( :'(

http://www.youtube.com/watch?v=VIwL63OqWsc

mijat

Quote from: harison on 28 January, 2010, 17:19:17
Evo jedan skijas, opasan pravo na dvosjedu Poljice  :'( :'( :'( :'(

http://www.youtube.com/watch?v=VIwL63OqWsc

ovaj mi lièi na vipa. super skija!

DarkoN

u sarajevu snijeg i dalje sipa, koliko vidim ista situacija je i na jahorini. smo da hoce izaci ovi sa ratracima da malo ovo srede. prognoze su extra, bice snijega pravo, izgleda da stvarno nece stati dok ne napda 2 m. :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

e ljudi, sad mi pade na pamet - sta je s onom informacijom iz decembra da se radilo na EXIT Jahorina OPEN AIR Festu something something sad u februaru?
jel' to propalo?

Dane - pssssssssssst, znam da hoces da me kritikujes sto to pitam na ovoj temi, ali sta cu kad je originalna zakljucana  :'(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

e DARKO nada umire zadnja....izgleda je nesto pravo zaprijetio....i na Jahorini pada ali onaj kako ja kazem "stiropol" napada dosta ali predjes preko njega ostane 2cm :P u svakm slucaju BOLJE ISTA NEGO NISTA :D

SAD

sina

Hare,slike su extra.......nadam se da ce ovako biti i od 6.2.

fux

http://www.sarajevo-x.com/sport/clanak/100128016 evo malo bjelasnica s:nij)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: 01xxx01 on 28 January, 2010, 18:36:24
e ljudi, sad mi pade na pamet - sta je s onom informacijom iz decembra da se radilo na EXIT Jahorina OPEN AIR Festu something something sad u februaru?
jel' to propalo?

Dane - pssssssssssst, znam da hoces da me kritikujes sto to pitam na ovoj temi, ali sta cu kad je originalna zakljucana  :'(

Nemamo jos tacnu informaciju hocel bit (cim dobijemo ponovo otljucavamo temu i dole obavjestavamo), a ako ne bude bit ce VIP fest ali iduce godine  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

01xxx01

Quote from: harison on 28 January, 2010, 18:51:31
Quote from: 01xxx01 on 28 January, 2010, 18:36:24
Nemamo jos tacnu informaciju hocel bit (cim dobijemo ponovo otljucavamo temu i dole obavjestavamo), a ako ne bude bit ce VIP fest ali iduce godine  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

jaoooo, podsjeca me situacija na sestosjede - zvucalo je previse dobro da bi se desilo  :'(