• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 24 January, 2010, 17:27:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 10 Guests are viewing this topic.

FreakBL

Upravo sam prochitao sve postove u 'stanju na Jahorini 7'  da se ne bi ponavljao sa pitanjima. Niko nigdje ne spominje zashto ti shabani sa Pala ne daju dozvolu za shestosjede. Ima li iko ikakve informacije kada bi mogli pocheti sa radom? Mogu da dodjem samo vikendom ali mi se ne vozi 200 km da bih chekao 20 minuta zhicu. Da se loshe upravlja nashim prirodnim resursima i turizmom uopshte je poznata stvar i gubim vjeru da ce se to ikada promijeniti, ali da je milion ljudi u redu a za shestosjed fali samo neki papir je van svake pameti.

Svejedno mi je Jahorina u srcu, jbga... :)
Volim snijeg pa makar i na razglednici.

vip-jahorina

Freaèe ba, fulio si temu. O 6sjedima se raspravlja u http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=603.2295 kratko: radi se o upotrebnoj dozvoli koju izdaje ministarstvo saobracaja u BL

Kratko o vremenu: pada snijeg, sitni, kao da ce mecava, a temperatura se popela do -2/3 stepena, tako da je veoma moguce da se ostvare prognoze o poslijepodnevnim intenzivnim padavinama.
Staze i dalje dobre, nije se nesto puno promineilo u odnosu na juce, sa razlikom vremena. vjetra trenutno nema, te se moze za sada jos uvijek dobro skijati.

FreakBL

Hvala za info. Valjda se vidimo skoro da popijemo neshto a ako Bog da mozhda  i provozamo guzice na novoj zhici. :)
Volim snijeg pa makar i na razglednici.

otrov

upravo sam bacio oko na kamere i koliko vidim jedva par ljudi...da te dusa zaboli :( kako ce tek biti sljedecih godina nakon ove katastrofe u propustima i kako ce biti OC kad podvuce liniju na kraju sezone .. je li kasno za spas ?
share it with friend or two

vip-jahorina

@Freak
Mi smo stalno na Jahorini, a veliki dio nas dolazi sad u petak na dernek na APRES SKI na Jahorinski nacin. hehe, a ja sam se vec provozao na 6sjedu, doduse bez skija ali ipak   cr:)


@davore
ovo je klasicno najneposjeceniji termin na Jahorini, tako da to nije cudo sto je tako malo skijasa. Sto mislis zasto sam se ja tek jucer iskijao  austin:(
A sto se tice OC-a, tesko da ce se bilo kakva pouka izvuci. Mislim da smao pritisak treba praviti, dosta se pocelo mijenjati, ali uvijek se nesto zapetlja i pogresno uradi...



Charlene

Quote from: vip-jahorina on 26 January, 2010, 14:38:19
Freaèe ba, fulio si temu. O 6sjedima se raspravlja u http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=603.2295 kratko: radi se o upotrebnoj dozvoli koju izdaje ministarstvo saobracaja u BL

Kratko o vremenu: pada snijeg, sitni, kao da ce mecava, a temperatura se popela do -2/3 stepena, tako da je veoma moguce da se ostvare prognoze o poslijepodnevnim intenzivnim padavinama.
Staze i dalje dobre, nije se nesto puno promineilo u odnosu na juce, sa razlikom vremena. vjetra trenutno nema, te se moze za sada jos uvijek dobro skijati.

Sad sija sunce.. 8)

neca

Uparvo sa staze ,danas su staze bile super nije bilo guzve na ogorjlelici savrseno, bas sam se iskijala, termometar ispred vikendice mi pokazuje -4 stepena samo jos malo da se povisi tempratura i eto mecave ,navlace se neki oblaci  s:vje) s:nij) s:nij) s:vje) s:vje) s:nij) s:vje) s:nij) s:vje) s:nij) s:nij)

skiDeki

Vec tri sata ni jedan post na ovoj temi!! Pa to se odavno nije desilo. Nema uzbudjenja oko najavljenih novih padavina jer snega ima dovoljno, ali bilo bi dobro da padne jer ga nikad ne moze biti previse. Sudeci po kamerama, trenutno ne pada s:nij)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

nema zive duse izgleda su svi digli ruke ove godine od jahorine,ako ovi nastave ovako kakoli ce biti sledece sezone,cak nema ljudi ni na stazama

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

Quote from: DarkoN on 26 January, 2010, 18:43:43
ma sacekajte da pocne da pada.
ima ga sasvim dovoljno za skijanje sad pado ili nepado svejedno je

DarkoN

Quote from: BOJAN-BG on 26 January, 2010, 18:49:11
Quote from: DarkoN on 26 January, 2010, 18:43:43
ma sacekajte da pocne da pada.
ima ga sasvim dovoljno za skijanje sad pado ili nepado svejedno je
nikada nije svejedno. sto vise snijega to bolje i kvalitetnije skijanje. snijega nikada nije dosta.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

vipe postoji li zvanican podatak o broju prijavljenih gostiju za proslu nedelju,nesto je mnogo prazno u toku nedelje

stefi_89

krenuo je da pada  s:nij) s:nij) s:nij)    zamolio bi vlasnika crvenog golfa da ne pomera auto da bi ujutu videli koliko je napadao!  ;D