• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 24 January, 2010, 17:27:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

harison

Danasnje slike, sa bijele, bijele, bijele i suncane JAHORINE koju svi puno puno VOLIMO  :-*






















harison


harison

Za sve slike i info, zahvaljujemo se VIP-u, on je ovo sve uslikao i pripremio za vas forumase  :bravo::( NASA JEDINA LEGENDA JAHORINE zivio VIPE




P.S.
Da ne zaboravim RATRACI NAS SVE OBRADUJU :D


bataneo NS

Slike su divne  ;D    hare i vip legende  ;)

stefi_89

Momci stvarno svaka cast!!! vi ste najsvetlija strana ove planine! definitivno vas moram naci gore da vas castim nekim kerozinom kako hare kaze! :))) vidimo se od 13.2   ;D

Vlado28

Svaka cast na slikama  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Hare i Vip-e fakat ste legende... :bravo::( :bravo::(
Je li ko vido ©ahbaza...  :<)

pinkpanter

Kakav grijeh sto ovakva ljepota zjapi prazna.  >:( >:( >:(
Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?

harison

Stvarno steta  ne smijemo klonuti duhom, ni snagom sve se moze preokrenuti preko noci planina se nece tako lako unistiti sve dok mi postojimo.....SVAKA CAST VIP-e slike su VRHUNSKE  :bravo::( 

dejans


Vinsanity

Jaoooooooo ljudi ove slike nisu dobre za zdravlje svih nas koji nismo u mogucnosti iz ovih stopa zapaliti na Jahorinu! Svaka cast na ovim umetnickim delima,valjda cemo i mi koji dolazimo sredinom februara biti u mogucnosti da napravimo neku od ovakvih slika  :bravo::( :bravo::( :bravo::(
p.s. 'Bem ti ispitni rok i ispite,ako nastavite sa postavljanjem ovako dobrih slika nosicete na dusi jednog propalog studenta  ;D


mijat

Quote from: harison on 25 January, 2010, 17:55:25
Za sve slike i info, zahvaljujemo se VIP-u, on je ovo sve uslikao i pripremio za vas forumase  :bravo::( NASA JEDINA LEGENDA JAHORINE zivio VIPE


hare, koji si ti uvlakaè  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

01xxx01

slike su SUPER!
nego, imam pitanje - sta je ZABOGA ono na postu prije predzadnjeg, na slici ispod dva Olimpika?!?!?!? :o