• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 24 January, 2010, 17:27:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Vlado28

Jooj ljudi kako je preljepo danas na nasoj Jahorini... ludzatobom:((

A i ja samo mogu uzivati u Jahorini i to preko web kamera...  :'( :'(

Hare kralj si najveci...vazda si pun informacija...svaka cast i tebi, a naravno i VIP-u  :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Je li ko vido ©ahbaza...  :<)

loop

allways stand sideways!

Jhontra

VIP moze dati odgovor, ulovih ga na web camu


jovigor

... da polete ribe i zaplivaju ptice... a svi zajedno da zaskijamo

Vlado28

Quote from: harison on 25 January, 2010, 12:42:17
Praca ne radi, zbog nedostatka snijega, gornji dio Prace je pokriven odlicnim snijegom dok je donji dio nekih 200metara skroz tanko i ne pruza nikakve sanse za skijanje bar dok ne padne jos nekih 40-tak cm

Istravajk evo ti odgovor na pitanje zasto praca ne radi... ideea:(
Je li ko vido ©ahbaza...  :<)

dasa

Ljudi ove slike govore vise od hiljadu reci!!! Neko je tu spomenuo 13.02. tada i ja dolazim, valjda ce staze izdrzati do tada! Pozdrav svima. hug:(

harison

Istrajvak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Imas odgovor u predhodnim postovima, malo prelistaj ovu temu  ja sam licno napisao zasto ne radi  3:( 3:( 3:( 3:( 3:( 3:( 3:( 3:( CITAJTE LJUDI , CITAJTE  police:(


Istravajk

Hvala Harison i vlado,
jebiga na poslu sam, ne stignem detaljno prolistat forum  gu¾va vamo tamo lud i to X(


Mladen_BL

Zelim da pozdravi sve clanove foruma i da vam se svima zahvalim jer sam citajuci vase postove saznao mnogo korisnih informacija o Jahorini.
Novi sam clan na forunu i nazalost nikad nisam bio u mogucnosti da dodjem na Jahorinu ( zbog finsnaijskih razloga ) ali ove godine konacno dolazim  :bravo::( Nadam se da ce biti dovoljno snijega pocetkom februara i siguran sam da se odlicno provedem na nasoj Olimpijskoj ljepotici.
Mozete li da mi date neku preporuku u vezi smjestaja jer jos nisam odlucio u kojem cu hotelu da gostujem?
Jos jednom pozdrav za sve  ;D

Vlado28

Quote from: black_pirat on 25 January, 2010, 14:58:48
Zelim da pozdravi sve clanove foruma i da vam se svima zahvalim jer sam citajuci vase postove saznao mnogo korisnih informacija o Jahorini.
Novi sam clan na forunu i nazalost nikad nisam bio u mogucnosti da dodjem na Jahorinu ( zbog finsnaijskih razloga ) ali ove godine konacno dolazim  :bravo::( Nadam se da ce biti dovoljno snijega pocetkom februara i siguran sam da se odlicno provedem na nasoj Olimpijskoj ljepotici.
Mozete li da mi date neku preporuku u vezi smjestaja jer jos nisam odlucio u kojem cu hotelu da gostujem?
Jos jednom pozdrav za sve  ;D

Dobro dosao na forum... :bravo::( :bravo::(
Je li ko vido ©ahbaza...  :<)

*mana*

Kakva gotiva na poljicama malo skijasa.

Ne znam kako je na ogorjelici danas bilo, al u odnosu na vikend ono je ludilo, puno.

Dok ja dodjem bice redovi bruka, ako ne puste sestoguze.  3:( 3:( 3:(


vip-jahorina

znamo sve nase boljke, ali ....

ja sam sad sa skijanja, i sta reci!!!!! Savrsenstvo u savkom pogledu. Vi svi znate da ja uvijek kritikujem OC. Danas sam bio spreman, da nemam sezonski ski pas, platiti 70 KM i biti zadovoljan.
Absolutno sve je stimalo:
- Suncano, cijeli dan
- Staze savrseno pripremljene (osim dva djela na Poljicama: lijevak i zadnji dio te onog preloma na Ogorijelici)
- Snijega ima i previse
- Dobar minus, te je snijeg u odlicnom stanju za skijnaje
- Nema vjetra, cak je na Goloj Jahorini bilo veoma mirno, uz mali povjetarac

Sta reci, bolje se ne moze skijati. Mozete mi reci sta hocete, ali ovo je meni danas bio vrhunac ove sezone, nadam se da ce bar jos koji dan ovako biti.
Upravo se slike preradjuju, a napravio sami dva krtka filmica da dobijete utisak o pravom stanju.