• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 24 January, 2010, 17:27:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

BOJAN-BG

Quote from: HeAd on 24 January, 2010, 23:25:32
sreca pa sam ovo sve predvidio da ce se desiti ovaj vikend  (:smijeh:
VALJDA CE SE POPRAVITI STANJE DO SLEDECEG VIKENDA

HeAd

kako nece radit ce sestosjedi  ;D
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

skiDeki

Head, da nisi bio kod neke vracare/gatare kad znas (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

Quote from: HeAd on 24 January, 2010, 23:31:52
kako nece radit ce sestosjedi  ;D
U TO NESUMNJAM RADITI SIGURNO NECE NEGO STO SE TICE STAZA VALJDA CE BITI BOLJE

HeAd

hheh...pa u subote dolazim ja...a bogami dolazi i COS...a to je sretnik nevidjeni...znaci moraju raditi  ;D
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina

Quote from: BOJAN-BG on 24 January, 2010, 23:26:38
VIPE SLIKE SU SKROZ OK ALI IZVESTAJI OD NEZADOVOLJNIH SKIJASA JE SVE VISE

znam deki, danas sam osjetio atmosferu u potpunosti. slazem se sa duplim dekijem u skoro svim tackama (osim kako stalno ponavljam sa ovim stazama). Meni se danas nisu zalili na staze osim ovih prevojnica, mada vjerujem da su staze poslije nekog sata bile prilicno lose.
dupli deki, tvoje pisme nosim sutra Koromanu, zajedno sa ostalim kritikama.

Ko jos zeli da pise, nek to sad napise, da ne idem deste puta.....

Charlene

Jahorinu u sljedecih 7 dana ocekuje preko pola metra snijega.

HeAd

ma vipe pritisni sutra dugme ON na sestosjedu i zakucaj se golfom u kucicu da ne mogu ga vise iskljuciti  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

otrov

dekideki kao da sam ja pisao .. samo sto meni nisu dali da pisem :)  ja sam pricao sa lokalnim ljudima koje sam upoznao skijajuci gore godinama.. i njima je jasno da je to sistematsko unistavanje jahorine da bi (da ne nabrajam politicare) mogli da jeftinije privatizuju tj kupe jahorinu..ok je unistiti fabriku i onda kupiti jeftino i opa ludilo..ne ide to tako sa turizmom.. 20 godina ulazes i onda tek nesto imas, a jedna losa sezona i sve ode dodjavola .. malo ce ko gore ici narednih godina, pogotovo kad ljudi budu mogli putovati .. nazalost
share it with friend or two

vip-jahorina

Quote from: HeAd on 24 January, 2010, 23:37:40
ma vipe pritisni sutra dugme ON na sestosjedu i zakucaj se golfom u kucicu da ne mogu ga vise iskljuciti  (:smijeh:

vazda, ajmo zajedno, nekako cemo se vec izcupati. hare ce voditi forum  :bravo::(

HeAd

hehehe....ma i ako ne uspijemo hare ima plan svima ce dati po dzoint i svima na stazi ce biti lijepo niko nece imati zamjerki...hehe...letit ce nece im ni trebati zicara  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

BOJAN-BG

Quote from: vip-jahorina on 24 January, 2010, 23:39:30
Quote from: HeAd on 24 January, 2010, 23:37:40
ma vipe pritisni sutra dugme ON na sestosjedu i zakucaj se golfom u kucicu da ne mogu ga vise iskljuciti  (:smijeh:

vazda, ajmo zajedno, nekako cemo se vec izcupati. hare ce voditi forum :bravo::(
DOCICE NAS PUNO U PETAK KO ZNA STA CE BITI SA SESTOSEDIMA   (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

01xxx01

mogu l' ja nesto pozitivno, mada nema veze s temom, jednu slicicu od gdje sam bila danas?  ludzatobom:((

(sad neko treba da napise "moze" isl)
:-X

DekiDeki

Nije uopste stvar u jednom vikendu ili nedelji. Ne zelim da ovo neko shvati pogresno.

Stvar je u potpuno pogresnom pristupu.
Jahorini je potreban skolovan menadzer koji ima veliko znanje iz oblasti sporta.
Nije dovoljno platiti Leitneru da se postave sestosjedi i to razglasiti na sva zvona. Treba kompletno organizovati podrsku za sve sto ce ti sestosjedi doneti kad prorade.
Treba usmjeriti, obrazovati i organizovati osoblje koje ce biti na usluzi turistima koji donose NOVAC i sa osmijehom i ljubaznoscu im pruziti ono sto Jahorina zaista moze.

Dok gospoda iz rukovodecih organa skontaju o cemu se na ovom forumu pise proci ce jos nekoliko godina.

ili mozda nece...

O nama zavisi koliko cemo ih jos trpjeti.
Ne mogu se sva vrata otvoriti kljucem, neka moraju i glavom!

vip-jahorina

nisi davore dobio bas prave informacije, samo djelomicno.
imaju namjeru da samo prodaju smjestajne kapacitete, dok kosi transport ostaje pri OC-u. a tu ima i logike. ipak se zveknulo sad oko 18 mio KM. Nije bas neka ekonomska racunica da se proda sad. Prije mozda, ali sad ne.
Mislim ipak da su tu neki drugi faktori, prije svega nestrucnost.


Quote
DOCICE NAS PUNO U PETAK KO ZNA STA CE BITI SA SESTOSEDIMA  

Pozvao sam i koromana u petak. Bas me zanima da li ce doci.

@dekideki
za ovu ti skidam kapu dupli deki!!!!!!! Moj nacin razmiljanja  :bravo::(  :bravo::(