• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 24 January, 2010, 17:27:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Big_DANE

Quote from: harison on 24 January, 2010, 19:28:32
svako ima svoje misljenje, imas 300KM platu, racune platic 200KM i svih 31dan kupujes 1hljeb i 1pavlaku tako mozes prezivjeti, a ako izadjes u grad onda gladujes 2-3 dana hahaha....

RAZUMEM JA TO HARE!!! PA ONDA NEMOJ IZAC U GRAD!!! JA SINOC NISAM JER NISAM IMAO PARA!!
PAROLA SNADJI SE KAKO ZNAS..NIKO TE NECE MAZITI I PAZITI..JER ZIVOT JE KUJA...AL ZAR VREDI TO AKO TE UHVATE I DOBIJES OTKAZ!?!?!
STA CES ONDA 31dan DA JEDES I DA PLATIS RACUNE!?!?!
KAMERE I VECE PLATE ( ako su 300KM povecati na 500KM)  I NECE BITI TOGA!!!  ideea:(  ;)

IDEMO U OFF!!! CASE CLOSED!!!!

DE TI NAMA OPISI MALO KAKO SI BORDAO PO OGORJELICI I KAKVE SU STAZE...NEKI SU REKLI DA JE BILO KAMENJA NEGDE NA OGORJELICI I na nekom prelazU!?!?!?


skiDeki

Fantasticne slike, pogotovo ove sa suncem! Samo da bude dosta suncanih dana sa puno snega na stazama  ludzatobom:((

Potpuno se slazem sa Mijatom!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

HeAd

ma dobro svi su nervozni radi sestosjeda  8) sjetimo se samo koji datum se spominjao da ce biti pusten u rad  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Bojan NS


kapa

ali ovo nije Austrija vec Balkan pa kad rade kako rade zasto se onda ne svercovati

harison

ko moze da se snadje nek se snadje s kartom ili bez, meni ne ide u dzep ni iz dzepa od toga pa mi sve jedno

Staze su ODLICNE, to sto neko kaze da ima kamenja to je od kocenja na samoj prelomnici tako da se jos malo i do zemlje sastrugalo.... treba se opustiti i sprzit ga pravo i tek pri dnu motati!!!

Usput vise me nerviraju ovi sa sankama nego ti sto prelaze bez karte, likovi imaju svoje sanke i znamo da sad ima novi zakon za to da se ne smije voziti po stazama osim LJUDI iz OC-a, ali NOVAC cini svoje danas par momaka, motorne sanke sredinom staze do vrha i nazad samo se vozaju dopizdili mi pravo nista ovi iz OC kao da ih ni ne vide boli njih hocel koga udariti itd..  X(
cccc ZAKON okaci macku o REP

Big_DANE

IDEMO U OFF!!! CASE CLOSED!!!!

AKO IMA NEKO NESTO DA NAPISE OD DANAS ..NEKI IZVESTAJ ...NEK PISEE!!!

HeAd

ma da kod nas moze kako moze...a kad odes u austriju nosis papir od zvake u dzepu sedam dana neznas gdje bi ga bacio  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Big_DANE

Quote from: harison on 24 January, 2010, 19:59:11
Staze su ODLICNE, to sto neko kaze da ima kamenja to je od kocenja na samoj prelomnici tako da se jos malo i do zemlje sastrugalo.... treba se opustiti i sprzit ga pravo i tek pri dnu motati!!!

Usput vise me nerviraju ovi sa sankama nego ti sto prelaze bez karte, likovi imaju svoje sanke i znamo da sad ima novi zakon za to da se ne smije voziti po stazama osim LJUDI iz OC-a, ali NOVAC cini svoje danas par momaka, motorne sanke sredinom staze do vrha i nazad samo se vozaju dopizdili mi pravo nista ovi iz OC kao da ih ni ne vide boli njih hocel koga udariti itd..  X(
cccc ZAKON okaci macku o REP

Znaci tako...kako se sastrugalo sunce mu njegovo...hmm...pasce valjda ove nedelje jok kojih 20cm....

A NE MOGU DA VERUJEM!!! LIKOVI PICE MOTORNIM SANKAMA PO STAZI!??????????????????? NIKO NISTA!?!?!? NE MOGU DA VERUJEM!!!!
DA OCE NEKO OD NJIH DA ME SMORI ILI DA MI SE NADJE NA PUTU U PETAK, SUBOTU ILI NEDELJU...NADRLJALI SU!!!! VERUJTE MI!!!!  X( devil  box
Peace!  :-X

kapa


Big_DANE


01xxx01

Quote from: harison on 24 January, 2010, 19:59:11
ko moze da se snadje nek se snadje s kartom ili bez, meni ne ide u dzep ni iz dzepa od toga pa mi sve jedno

Staze su ODLICNE, to sto neko kaze da ima kamenja to je od kocenja na samoj prelomnici tako da se jos malo i do zemlje sastrugalo.... treba se opustiti i sprzit ga pravo i tek pri dnu motati!!!

Usput vise me nerviraju ovi sa sankama nego ti sto prelaze bez karte, likovi imaju svoje sanke i znamo da sad ima novi zakon za to da se ne smije voziti po stazama osim LJUDI iz OC-a, ali NOVAC cini svoje danas par momaka, motorne sanke sredinom staze do vrha i nazad samo se vozaju dopizdili mi pravo nista ovi iz OC kao da ih ni ne vide boli njih hocel koga udariti itd..  X(
cccc ZAKON okaci macku o REP


oooooooooo, najvise mrzim seljacine na motornim sankama i trebe na stiklama koje se nataknu sa njima pride! oni se SVUDA vozaju. svaki put pomislim - hmmmm, kako da ih sabotiram?!?
>:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D


Big_DANE