• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 24 January, 2010, 17:27:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina

Nastavak teme STANJE NA JAHORINI

Vec tri dana sam stalnbo na Jahorini, u guzvi pa se nisam stigao javiti, ali vidim ima izvjestaja sa svih strana  :bravo::(
Stanje je prilicno dobro, snijega ima na pretek. Malo bi se morao umjesti kod ovih kritika, jer ne stoje sve ... ali o tome cu kasnije.

Sto se tice skijanja, po menei i puno ljudi s kojima sasm pricao dobro, osim guzvi, koji prije svega tu jer ne rade 6sjedi a ukljinjen je stari dvrosjed ogorijelica ....
Napravio sam pregrst slika u ova zadnja 2-3 dana, pa cu ih polako objavljivati.
Za pocetak, jedna od jutros, savrsen pocetak dana ....

Big_DANE

EVo i divne prognoze za sledecu nedelju...nadamo se da ce se obistiniti!!!! :)


kapa

Da li pored dobrog skijanja ima i muljanja sa ski pasevima sa zicarima kao prosle godine puf:)

sergej

ima, mada u znatno manjoj mjeri nego prije... na poljicama barem stoji redar iz neke security firme, koji sve gleda... isti stoji i na ogorrjelici....

vip-jahorina

vjerovatno ce uvijek biti, ali je na minimalno svedeno. ne samo to, nego i preko reda je sad nemoguce. redar upozori jednom, drugi put se zabranjuje prolaz kroz tu zicu.

kapa


harison

sve su to SUPLJE :D hehehe upoznas Redara i zdravo zivio citavu guzvu zapbidjes i sjednes na zicu :P "upoznavanj..castis ga PIVOM,RAKIJOM ili kuhanim vinom"
I evo od mene "malo" slikica i kratki izvjestaj:

Danas su sve zice radile sem Sestosjeda, staze se odlicno drze ima bas fino snijega sto je najvaznije, magle bude pa nebude, setala je citavom Jahorinom, a guzve na dvosjedima su neizbjezne clanovima OC-ea su danas mame letale od jednog do drugog skijasa, samo "*ebem im mater , i ja im *ebem itd sto nepuste sestosjed"... stvarno bruka za ovakvu planinu....SLIKICE:

POLJICE :


















OGORJELICA 2: (extra staza i vrijeme ali i guzve  :o )














Evo da i vama posaljemo malo sunca od danas da se suncate :D


Pauza pola sata suncanja na vrhu Jahorine (vise se raja zadrzavala na vrhu nego na stazi)










Guzva, sa svih strana  >:(


Da bi se napravio red u 13:30 se postavlja mreza  :-\ u 13:30


U 14:30 pojedini vec odlaze na tanjirace dosta im guzve  3:(














Big_DANE

Quote from: vip-jahorina on 24 January, 2010, 18:03:10
vjerovatno ce uvijek biti, ali je na minimalno svedeno. ne samo to, nego i preko reda je sad nemoguce. redar upozori jednom, drugi put se zabranjuje prolaz kroz tu zicu.

OoOOo...BRAVOOO!!!! TO JE VRLO DELOTVORNA KAZNA!!!! SAMO STO BIH JA I KAMERE POSTAVIO!!!!
Mozda VIP-e ...kad puste ove nesretne sestosjede u pogon...po jednu kamericu nebitno kakva je u svaku kucicu !!!!  ideea:(  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Quote from: harison on 24 January, 2010, 19:06:20
Danas su sve zice radile sem Sestosjeda, staze se odlicno drze ima bas fino snijega sto je najvaznije, magle bude pa nebude, setala je citavom Jahorinom, a guzve na dvosjedima su neizbjezne clanovima OC-ea su danas mame letale od jednog do drugog skijasa, samo "*ebem im mater , i ja im *ebem itd sto nepuste sestosjed"... stvarno bruka za ovakvu planinu....SLIKICE:

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

harison

ma daj Dane sto si takav, pusti ljude da zaradjuju ti i ja bi takodje to radili da radimo gore i da to mozemo  8) ljudi platu dobiju 300KM, a ovako zarade jos 300KM i eto mogu normalno zivjeti (ne mozes ni sa 300KM zivjeti kako treba  >:( )

HeAd

kad vidim ovu guzvu drago mi je sto sam ostao kuci...znaci vikendom je katastrofa kao i obicno...beze...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Big_DANE

NE BI TO NIKAD RADIO!!! JOS ME NISI DOBRO UPOZNAO!!! ZABOG TAKVOG RAZMISLJANJA JE OVAKVO SRANJE OKO SESTOSJEDA!!!!  >:(

HeAd

ma trebaju staviti kamere i dati ljudima na zicama ok plate i zdravo zivio...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Big_DANE

Quote from: HeAd on 24 January, 2010, 19:23:04
ma trebaju staviti kamere i dati ljudima na zicama ok plate i zdravo zivio...

DJE DA POTPISEM ??!??!?  To su ljudi koji rade 3-4 meseca a ne godinu dana !?!?  iLi gresiM!?!?

harison

svako ima svoje misljenje, imas 300KM platu, racune platic 200KM i svih 31dan kupujes 1hljeb i 1pavlaku tako mozes prezivjeti, a ako izadjes u grad onda gladujes 2-3 dana hahaha....

HeAd

a hare sta mislis da onda nadjes bolje placen posao???...ne radis za 300KM vec za 1000KM....al ovo je vec polemika...nije u redu da neko placa ski pass, a neko da se provlaci na sifru teletina ili tako neki fazoni...kontas..
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4