• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 24 January, 2010, 17:27:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

01xxx01

Quote from: DarkoN on 04 February, 2010, 10:30:40
Quote from: 01xxx01 on 04 February, 2010, 10:09:14
Quote from: DarkoN on 04 February, 2010, 09:45:26
dobro jutro, jos jedna dan kao iz snova. trebalo bi ga iskoristiti. hm da li cu uspjeti drugi put u sedmici?
pocni odmah, krecem. javljam se sa slikama kada se vratim.

povedi i mene, povedi i mene, evo me u Nedzaricima! mogu pancerice i na haljinu, jel' da, sta fali!  8)

Big_DANE

Sorry VIP...malo sam okasnio...evo stizu slike sa webcam..PERFECT DAY nO.3







HeAd

danas gruvam ogorjelicu ispod sestosjeda odlicno pripremljena, a aml ljudi na toj stazi
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


igorsokolov

Jutros odlicno vrijeme cak i za paraglajdere..  afrocool:(

igorsokolov

A onda je pocelo da se malo kvari puf:) puf:)

Istravajk

Jupiiiii, sutra kreèemo jupiiiiiiiiii,  ;D ;D
Pozdrav dance1 :DD

skiDeki

Sad ce jos malo Hare da se pojavi sa detaljnim isvestajima i svezim slikama ;D
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

petarc

Ljudi, a sta se desava sa ta dva nova sestoseda??? Da li je moguce da jos uvek nisu pusteni a bilo je najavljeno da ce Ogorjelica biti spremna 25.12.2009. a Poljice do 15.01.2010. Ovo je velika sramota!!!

BOJAN-BG

Quote from: petarc on 04 February, 2010, 15:57:26
Ljudi, a sta se desava sa ta dva nova sestoseda??? Da li je moguce da jos uvek nisu pusteni a bilo je najavljeno da ce Ogorjelica biti spremna 25.12.2009. a Poljice do 15.01.2010. Ovo je velika sramota!!!
to ti je duga i tuzna prica imas temu 2 puta sestosed pa citaj lagano

DarkoN

stigao sam, javljam se malo posle, dok rucam. ukratko dan je bio extra iako su se posle navukli oblaci. vjetra za razliku od juce skoro da nije ni bilo, mozda malo pri vrhu ali zanemarljivo. staze su super, osim onih dobro poznatih kriticnih dijelova, ali se i tu moze probrati. sve u svemu super je bilo.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Dobre slike, guzve nema uopste

:bravo::( :bravo::(DarkoN
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...