• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 24 January, 2010, 17:27:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina

Standardno, royal ili od ace u rajskoj kolibi (kamera 1 je na njoj)....

skiDeki

Dobro jutro narode ;) Hladno jutros!!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

dobro jutro bice danas opet ekstra dan za skijanje

zedhus

Jutro!
Ne date mi spavat od ovih slicica,a? 3:(
Danas momci malo manje slika, sad znamo otprilike kako to izgleda.A ima i tema Kafana, pa privatne pozive na pice preselite tamo, ne moram vama to napominjati.Jel tako?Ako nisam u pravu, recite. :-\
Ni jednom nam niste dali temperaturu, jacinu i smjer vjetra, neku prognozu...ima li "zamki za Bleka" na stazama... (:smijeh:
A sta je sa plavusama i crnkama?Imal robe?
Pozdrav i bez ljutnje ikakve za male kritike! hug:(


Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!


cos

izgleda da ce danas biti jos bolji dan nego juce

BOJAN-BG

Quote from: cos on 03 February, 2010, 08:48:51
izgleda da ce danas biti jos bolji dan nego juce
mislis za skijanje ili za kafanu  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

pianomaster88

Bas tako, "Just a perfect day....." Mi dolazimo za 3 dana:-) Nadam se da ce sljedece sedmice ostati ovako punoooo snijega :bravo::( biti puuuunooo Sunca, i temperature ispod 0, a za zabavu cemo se sami pobrinuti ludzatobom:(( Jos malo i vidimoooo se, yuhuuuuuu....
"Muzika je vise od zene, od zene se mozes razvesti, a kada se zaljubis u muziku, nema ti pomoci" - A. Piazzolla

HeAd

 kafanu danas zaobilazim u sirokom luku...noge ko kad nisu moje
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Bojan NS

Ja dolazim tamo 15.02. Koliko cujem jos dosta ljudi tad dolazi. Posto smo zakljucili da sestosedi definitivno nece raditi, kolike su sanse da radi Praca svaki dan? Valjda mogu nju bar da pokrenu kad su vec zaj... sa sestosedima

DarkoN

Quote from: ski_ns on 03 February, 2010, 09:09:49
Ja dolazim tamo 15.02. Koliko cujem jos dosta ljudi tad dolazi. Posto smo zakljucili da sestosedi definitivno nece raditi, kolike su sanse da radi Praca svaki dan? Valjda mogu nju bar da pokrenu kad su vec zaj... sa sestosedima
sve zavisi od kolicine snijega.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Bojan NS

Quote from: DarkoN on 03 February, 2010, 09:28:15
Quote from: ski_ns on 03 February, 2010, 09:09:49
Ja dolazim tamo 15.02. Koliko cujem jos dosta ljudi tad dolazi. Posto smo zakljucili da sestosedi definitivno nece raditi, kolike su sanse da radi Praca svaki dan? Valjda mogu nju bar da pokrenu kad su vec zaj... sa sestosedima
sve zavisi od kolicine snijega.

Ovih dana ima snega na pretek pa se desi da ne radi

DarkoN

Quote from: ski_ns on 03 February, 2010, 09:31:38
Quote from: DarkoN on 03 February, 2010, 09:28:15
Quote from: ski_ns on 03 February, 2010, 09:09:49
Ja dolazim tamo 15.02. Koliko cujem jos dosta ljudi tad dolazi. Posto smo zakljucili da sestosedi definitivno nece raditi, kolike su sanse da radi Praca svaki dan? Valjda mogu nju bar da pokrenu kad su vec zaj... sa sestosedima
sve zavisi od kolicine snijega.

Ovih dana ima snega na pretek pa se desi da ne radi
juce je radila, ali je mnogo bolja situacija na ogorjelici i olimpiku, ja sam samo jednom sastavio sa ogorjelice do prace bez stajanja da me zelja mine. ima snijega ali ni blizu kao na ogorjelici.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Bojan NS

Ok je Ogorjelica, ali Olimpic je ipak crna staza, nije bas za svakog