• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 24 January, 2010, 17:27:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

skiDeki

Nemoj da se smejes idi bolje utezi staze kad si vec gore (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Huuuh i ja nasao vremena da vam napisem... pozdravi i ti VIP-e sve u kafani....i ja bi sa vama ali mi brerina, slovenka neda...hoce sa mnom da bude  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

BOJAN-BG

Quote from: vip-jahorina on 02 February, 2010, 21:28:23
Bojane samo za tebe:
sjedimo head, cos i ja cijeli dan skijamo i sad kod ace dernecimo. I jos nas par koje ne znas....
Hehehe
auuuuuu zavidim vam nemate pojma koliko


skiDeki

Draga Lola dobices slike za jedno dva dana, Hare je sad na sedmom nebu, pa dok ti ne stignu odande (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...


skiDeki

Ja ti stizem u subotu na 7-8 dana hug:( Nadam se da cu imati dana za skijanje kao sto je bio danas.
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

lola

ajme blagggoooooo tiii seeeeeee........odskijaj i popij jednu i za mene.. ludzatobom:((

cos

head u pancericama veceras spava tako da se nemora oblaciti ujutru a vip jahorina obara rekorde u ispijanju .....



evo kako vip jahorina docekuje goste ispred kolibe kod Ace



a vipov autic je pod snijegom

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:


DarkoN

vipe dolazicu ja opet ubrzo, obavezno cu da se javim. javio bih se i sada samo da sam znao da ste tu. u sarajevu je trenutno jako hladno temperatura je oko -14.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

Quote from: cos on 02 February, 2010, 22:37:47
head u pancericama veceras spava tako da se nemora oblaciti ujutru a vip jahorina obara rekorde u ispijanju .....



evo kako vip jahorina docekuje goste ispred kolibe kod Ace



a vipov autic je pod snijegom

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:


e pravi ste nema sta svaka cast


Aco_BL

Joj blago vam se... Ali sutra i ja sti¾em gore pa javljajte na forumu gdje su okupljanja de se vidimo i dru¾imo!

DarkoN

Quote from: Aco_BL on 02 February, 2010, 23:30:50
Joj blago vam se... Ali sutra i ja sti¾em gore pa javljajte na forumu gdje su okupljanja de se vidimo i dru¾imo!
obicno je royal,ali je danas doslo do promjene.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Quote from: DarkoN on 02 February, 2010, 23:32:38
obicno je royal,ali je danas doslo do promjene.

PROMJENE!?!?!?!? DJE?!?!