• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 24 January, 2010, 17:27:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

igorsokolov

Evo i od mene par slicica sa danasnjeg skijanja.....Snjega dovoljno ,vrijeme ekstra,nema guzve...Savrsen dan ;D

zbignjev

od ovoga ne moze bolje...
no coment :X

zver

SLIKA GOVORI TISUÆU RIJEÈI.....!!!!!!!!!! bravo :bravo::(

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

cos


vip-jahorina


HeAd

evo jedna slika od maloprije iz kabine ratraka....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

DarkoN

evo ja sam tek dosao kuci, slikao sam, vozio se u ratraku, head me je uslikao to tek sad vidim. dan je bio prefektan, staze extra, nove skije full, prve parnice su tu, sve u svemu fantastican dan. mislim da sam vidio hareta na ogorjelici ali nisam siguran.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Evo mene, samo se vi zezajte kada ja budem zamjenio brerbu u onoj temi o skijalistima u Slo pitat ce te se otkud ti znas sve to Hare  ideea:(

E ovako danas dan predivan, sve sto je imalo na Jahorini je radilo osim 6-toguza hahahah cak je baba RATA izasla da prodaje rakiju  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: SVE U SVEMU NAJBOLJI DAN DO SADA
ajmo lagano sa slikicama...
                  --POLJICE--



















Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

                   --OGORJELICA--




































Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

                   ---PRACA---







Za slike pohvalite Slovenku, ne mene  :bravo::(  hug:(

vip-jahorina

Darkone, kakav ratrak, mi svi bili tu?

DarkoN

hahahahha nemogu da vjerujem tako blizu a nismo se upoznali. bio sam sa motikom u ratraku(prvi ratrak) kada se penjao na zelju olimpik i slalom.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Odlicne slike Hare, danas sigurno pravi dan za skijanje. Pet puta sam isao F5 dok nije otvorio slike, internet mi je ok, samo blokira i to samo na tvojim slikama 3:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

Darki, mojne drugi put da se ne javis