• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 24 January, 2010, 17:27:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

skiDeki

Quote from: pinkpanter on 01 February, 2010, 18:18:12
E Harison jesu ovo stavili mrezu na onom usjeku sto izadjedje iznad bivseg Pegija na Poljicama?
Tako je, stavljena je zastitna ograda celom duzinom te uske staze, sve do "livade" na poljicama!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

otrov

odlicna stvar .. kako mocnije izgleda, a  samo jedna mala ogradica .. sve se moze kad se hoce, a kad bi se htjelo, blistalo bi do bola
ima nade!??!
share it with friend or two


skiDeki

Dobro nam dosla....
To nam jos niko sa sigurnoscu ne moze reci. Imas temu u vezi s'tim http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=603.0
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DekiDeki

Ne mogu se sva vrata otvoriti kljucem, neka moraju i glavom!

nenobl

pozdrav svima iz jako toplog Mexica, Cozumel.. sa kariba generalno! :) gledao sam slike i web cam... ostao sam bez daha kad vidim ono... ne kazem da je meni ovde lose ali sve ovo i jos vise bi dao za 15 dana na jahorini!  imam jednu sliku, na Cayman Islands sam napisao na plazi "hocu na jahorinu"... gledacu da je posaljem! :) svima koji ste gore i koji ce gore dobar provod i cuvajte se! jos jednom, pozdrav svima!  vidimo se 2011! :)

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

zedhus

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

ecentar

Bio sam za vikend na Jahorini i smorio sam se grdno u subotu. Kakva banda prevaranata i secikesa. Uredno su naplacivali punu cenu ski pasa i lagali da ce tokom dana da proradi te Praca, te Olimpik, te drz ne daj... Kao duva jak vetar... Pa ako nemate zice koje mogu da voze po tako "jakom" vetru, onda nemojte da naplacujete punu cenu ski pasa. Bruka bruka bruka!!!
Obozavam Jahorinu i place mi se od muke kad vidim sta joj rade. Ne moraju drugovi i drugarice iz OC-a (i do kada ce Jahorina biti olimpijski centar??????????? verovatno zbog toga i ne menjaju liftove i ne tabaju staze, da bi sve bilo autenticno kao iz '84.) da idu daleko da bi videli sta znaci sredjena planina, nek skoce do Kopaonika ili do Banskog i Borovca pa da vide kako ljudi rade. Sramota je da na Jahorini naplacuju cenu ski pasa kao na Kopaoniku, a da pritom nemaju ni trecinu kapaciteta liftova i staza, a o oznacavanju staza, topovima, ratracima necu ni da pricam.
Da bi ste uzimali pare morate da ulozite, nije ni cudo sto je planina prazna i sto nikog nema. A tek prevara sa novim 6-osedima koji tek sto nisu proradili, evo danas ili sutra...
Otisao sam u Studio u subotu vece, ulazimo tamo i ocekujemo standardnu guzvu, kad tamo samo konobari, sanker i DJ gledaju ulazak u kucu VB, obradovali nam se ljudi onoliko. Kazu tako je cele sezone. Sad sa viznom liberalizacijom nece se Jahorina nagledati gostiju, samo vikendasi, hoteli prazni, aprtmani takodje. Ej ja sam u sred sezone nasao smestaj u cetvrtak za vikend!!! Pa to nikada nije bilo.
Da skijanje nije bilo ful u nedelju, ali ne zahvaljujuci OC-ovcima, vec Jahorini koja je Bogom dana za skijanje, verovatno mi ne bi skoro palo na pamet da ponovo dodjem tamo sve dok neko ne privatizuje planinu (dace Bog da to bude neki stranac), ovako s obzirom da sam se u nedelju raspao od skijanja (evo jos me bole vratne zile  ::)) mozda dodjem jos neki vikend ove sezone, ali ostatak ekipe koja je bila sa mnom cisto sumnjam, oni ne dele moj entuzijazam prema ovoj planini.

DarkoN

za vecinu stvari si u pravu, mozda malo pretjerujes jer ti je sve jos svjeze. naravno da imas pravo da budes ljut, nista nije bolje ni ljudima koji su odavde. sezonski ski pass su kupili bez popusta i nece ga ni biti. ubijaju turizam na jahorini vjerovatno svjesno. ali odosmo u off.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

dredd

Pa zato je verovatno last drive u 15 i 25. Bravo OC.............................

bang

LJUDI LIFT KADA JE NAPRAVLJEN BORD NIJE NI POSTOJAO---------RADIO SAM 3GODINE NA LIFTU POLJICE 90POSTO BORDERA NEZNA NA LIFT VOLIO BI VIDJETI I OVE STO NAVODNO ZNAJU KAKO BI SE POPELI SA OLIMPIKOM KOJI JE SKORO DUPLO BRZI OD POLJICA. TAKO DA VAM NISTA DRUGO NE PREOSTAJE NEGO DVOSJED OSIM AKO NARAVNO NIJE NEVREME PA NISTA NERADI,MOMCI SA LIFTA CE VAM DATI JEDNU SANSU DA PROBATE AKO BUDETE ZNALI PUSTACE VAS..... TOLIKO STO SE TICE LIFTA ........... VALJA SUTRA DIVLJATI PO CIJELCU ludzatobom:((

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

znaci eto mene sutra, kada se popnem tebe zovem da im kazes da sam dobro dosao na tu zicu OK ...na jahorini mrak  (:smijeh:, ne pada snijeg, svi umorni od danasnje voznje vrijem bilo dobro takodje i staze  :bravo::( javljamo se sutra cim svane novi dan

pinkpanter

Quote from: skiDeki on 01 February, 2010, 18:55:56
Quote from: pinkpanter on 01 February, 2010, 18:18:12
E Harison jesu ovo stavili mrezu na onom usjeku sto izadjedje iznad bivseg Pegija na Poljicama?
Tako je, stavljena je zastitna ograda celom duzinom te uske staze, sve do "livade" na poljicama!

A brete konacno bilo je i vrijeme. Samo sam cekao kada ce neko od pocetnika da se surdukne dole u provaliju. Sad u Januaru kad sam bio nije bilo mreze mora da je to stavljeno skoro. E jesi skoro vozio tom stranom desno od lifta Poljice jesu poceli sredjivati tu stazu? Sad kad sam bio nisu ratraci prolazili mada proslih godina ta staze je bila sredjena.
Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

nisu ni ove godine to je borderska staza tako da i nece se to puno stedjivati mozda 1 ratrak prodje to ti je to....a kada se pusti sestosjed bataneo radit ce se i ona do onog starog hotela...sto vise staza to bolje i manje guzve  :bravo::( to tad borderi uzivajmo