• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 24 January, 2010, 17:27:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.


fux

stanje na bjelasnici snjega ko u prici sve zice rade karta se moze nabavit za 20 km u rentalu za skije na ulazu na parking s:nij)

rtabucic

de ba nemoj zajrbavat,fakat mozes dobit cijelodnevnu za 20km?
kako to,koja je to stela?
if(!drunk){
   beer++;
}

bang

bolje 35 na jahi nego djabe na bjelasnici

rtabucic

Ma jest Jahorina bolja, nema sta. Al nije 35km nego je 39 jebiga:)
Nego ima ba na Bjelasnici ona luuuda spust staza...mada ne znam kakve su te staze Zeljo i Olimpik?
I to su haman neke brze, ali mi djeluju kratke?
if(!drunk){
   beer++;
}

DarkoN

i ja vise volim jahorinu ali ni bjelasnica nije losa.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

bang

nebi dao onaj trzaj sa olimpik lifta ni za pola austrije ...... a staza kratka ali slatka

fux

iznajmis sezonsku s:nij)u ski rentalu

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

bang

sto pada zatrpa nas valja sutra lopatati da se auto parkira nisam lopato 3godine

01xxx01

meni na Bjelasnici mi sve nekako stisnuto na onoj centralnoj poljani... a na Jahorii SIRINAAAAAA............... nekako svuda mozes otici  hug:(

DarkoN

Quote from: zbranka on 31 January, 2010, 22:15:48
sto pada zatrpa nas valja sutra lopatati da se auto parkira nisam lopato 3godine
nista nemoj da se brines sad ces sve da nadoknadis  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


pailhead

I meni je stigla GoPro HD, i nikako da je krstim. Kako vas sluzi kamerica?

bang

lijepe su obadvije planine na Bjelasnici sam naucio skijati al Jahorina je cudo more kavana provod sirina novi sesosjedi koji ce nekada proraditi i klijentela---------cijela bivsa juga a na Bjelasnici nekako pusto cetverosjed radi do pola samo sarajlije skijaju i divlja planina! mada za nas koji znamo skijati nema bolje planine al ko samo dolazi na zimovanje zbog skijanja ludzatobom:(( mora se malo i zacugati