• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 24 January, 2010, 17:27:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Bojan NS


HeAd

na sestosjedu poljice nisu postavljeni ni uredjaji za ski karte...tako da on nevjerujem da ce skoro...mozda ogorjelica jedino proradi....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

rtabucic

Neko mi je reko da ima za 25EUR nocenje u Pahuljici. Medjutim, kosta 35EUR...
ima li nesto jeftinije ili su to standardne cijene? Ali me bas zanima na jednu noc, tokom sedmice, za 2 osobe.
Hajde ako ko ima kakvih informacija, please:P

PS: Ja da sam danas gore, sjedio bi u kakoj kafani i plako bi...maaajke mi. Bas mi je zao!
if(!drunk){
   beer++;
}

Bojan NS

Pa pogledaj ovde na jahorina.org, imas tu sa leve strane pansione, mislim da je recimo polupansion oko 25€, e sad da li primaju jednu na noc to bi morao da pitas. Ali recimo pogledaj Winter ili Lucic (to su vile sa sobama koliko ja znam). Imas i tel pa probaj nazvati

ipa76

moze li neko da se javi sa jahorine sa trenutnom situacijom? sa kamera se ne vidi, tj. na dvije kamere nema slike. da li su zatrpane snijegom? koliko ga je palo i da li je danas padala kisa gore?

hvala...

DarkoN

Quote from: ipa76 on 30 January, 2010, 18:03:23
moze li neko da se javi sa jahorine sa trenutnom situacijom? sa kamera se ne vidi, tj. na dvije kamere nema slike. da li su zatrpane snijegom? koliko ga je palo i da li je danas padala kisa gore?

hvala...
na kameri 1 i 3 ima slike samo su obje zatrpane snijegom koji pada. a sto se tice vremena danas osim sto se zna da je duvao jak vjetar nema pojedinosti. oni koji su gore su vjerovatno u kafani pa nemaju vremena da se jave.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Direktno sa Jahorine, pada snijeg pada ono muski, temperatura odgovarajuca za snijeg procepilo je ono pravo ide odmah slika....


P.S.
Darkon ovdje ti je kafana od 22:00 pa do zore sad ti je ofo ono setanje i vecerica, a poslije LOM nema te moj darkon nikako  ::)
(zabranio mi punac(tast) da izlazim kasno u noc, jer se moram drzati dug je put do Slovenije :P hahahha)

grudva

po kameri 2 reklo bi se da fino pada gore, naravno kamera 1 i 3 daju jos ljepsu sliku  :bravo::( evo jos jedna kladionica, u narednih 5 postova javice se neko i reci da pada ono pravo muski  ;D ;D ;D ;D ;D

grudva

haha, e jbg mislice neko da sam imao dojavu al kad sam htio poslat post reklo mi da je neko prije mene objavio komentar aj reko valjda nije u tom kontekstu, hare svaka cast :) proso sam fiks  :bravo::( :bravo::(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Ej dobro je tebe pratit za te kladionice imas dobre dojave mada se ja nikad nisam kladio i ne volim to :D
U APRES temu ce sada ici par fotki, pa mozete pogledati : http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=819.new#new

ipa76

hvala na zaista brzoj reakciji. stvarno bih se zahvalio svima koji se javljaju sa Jahorine. ovaj forum je zaista nesto fascinantno. da su nam skijalista, tj. ljudi koji ih vode bar samo dijelom kao administratori i ljudi koji se ovdje javljaju gdje bi im bio kraj.

stvarno bih volio da pocastim nekim picem prije svega VIPa i harisona kada dodem gore. ja sam uglavnom na SSK rano ujutro na skijanju i kod Deje u kafani. sutra cu tamo biti oko 11-12 pa ako se slucajno zateku rado bi da ih pocastim. cime god, a ja znam da cu neku dobru domacu kajsijevacu...

znaci sutra cjelac. nadam se samo da snijeg nece biti odvec tezak...

gaus

Quote from: ipa76 on 30 January, 2010, 18:26:21
hvala na zaista brzoj reakciji. stvarno bih se zahvalio svima koji se javljaju sa Jahorine. ovaj forum je zaista nesto fascinantno. da su nam skijalista, tj. ljudi koji ih vode bar samo dijelom kao administratori i ljudi koji se ovdje javljaju gdje bi im bio kraj.

slazem se s ovim:-), ja cak nisam ni odskijao niti jednu stazu na jahorini (bili danas i pokupili se:-D, bili prije par godina jos gore vrijeme), ali forum je beton - najbolje i najpravovremenije informacije o snijegu... a i pravo da vam kazem, ako nista,  uzivam pariti oci na webcamovima.:-)

Pozz svima

dejans

Pozdrav svim forumasima sa Jahorine...evo jedna slika od maloprije..... s:nij) s:nij) s:nij)

zedhus

Sretno vam gore sa snijegom!Zelim vam dan bez magle i vjetra!
(snow)

P.S. Kako je za.ebano doc do 4 zvjezdice... (:smijeh:
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

jovigor

... da polete ribe i zaplivaju ptice... a svi zajedno da zaskijamo