• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 24 January, 2010, 17:27:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

DarkoN

Quote from: 01xxx01 on 28 January, 2010, 19:08:04
Quote from: harison on 28 January, 2010, 18:51:31
Quote from: 01xxx01 on 28 January, 2010, 18:36:24
Nemamo jos tacnu informaciju hocel bit (cim dobijemo ponovo otljucavamo temu i dole obavjestavamo), a ako ne bude bit ce VIP fest ali iduce godine  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

jaoooo, podsjeca me situacija na sestosjede - zvucalo je previse dobro da bi se desilo  :'(
ne pominji tu rijec na s mnogo sam osjetljiv na nju. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

Quote from: DarkoN on 28 January, 2010, 19:09:32
Quote from: 01xxx01 on 28 January, 2010, 19:08:04
Quote from: harison on 28 January, 2010, 18:51:31
Quote from: 01xxx01 on 28 January, 2010, 18:36:24
jaoooo, podsjeca me situacija na sestosjede - zvucalo je previse dobro da bi se desilo  :'(
ne pominji tu rijec na s mnogo sam osjetljiv na nju. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

koju? "situacija"?  :-X

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Nakon dugih priprema, napokon smo spremni za APRES VIP PARTY, svi clanovi, gosti i ljubitelji JAHORINE pozvani su na party
Detalji o Party-u ovdje http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=819.new;boardseen#new


DarkoN

pazite prognozu, joj ako se ostvari ima stvarno da skijamo do maja. ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Vladana

pozdrav forumasi, evo mene iz acine kolibe, pada snijeg i dalje ....

BOJAN-BG

Quote from: Vladana on 28 January, 2010, 21:51:49
pozdrav forumasi, evo mene iz acine kolibe, pada snijeg i dalje ....
to volimo informacije sa lica mesta

Vladana

Ako budete dobri izacu vam pred kameru.... :P

zum


DarkoN

Quote from: Vladana on 28 January, 2010, 21:59:41
Ako budete dobri izacu vam pred kameru.... :P
to bi bilo pravo uzvjestavanje sa lica mjesta  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Vladana


DarkoN

ma samo neka on nama pada i neka ne prestaje do sutra. onda moze malo da odmori da skijamo pa nek opet nastavi. s:nij) s:nij) s:nij)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

Morao sam iz royala skoknuti do ace i upoznati vladanu .... Hehe....

BOJAN-BG

Quote from: vip-jahorina on 28 January, 2010, 22:16:35
Morao sam iz royala skoknuti do ace i upoznati vladanu .... Hehe....
cekaj malo vipe i mi cigani imamo dusu

vip-jahorina

U subotu je i ti upoznajes, hehehe  (:smijeh:

vip-jahorina

A i head, ako bude fini momak .....