• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 24 January, 2010, 17:27:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

raca

Znaci, valjalo bi poraniti ujutro :), to me vec ohrabruje, da bar mogu par sati ko covjek da skijam a posle vec kako bude.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

Vlado28

E ljudi da vidite kako fino ovaj nas snijeg sipa na Palama...milina ga gledati  ludzatobom:((   s:nij) s:nij)
Je li ko vido ©ahbaza...  :<)

Big_DANE

Quote from: raca on 28 January, 2010, 13:41:34
Znaci, valjalo bi poraniti ujutro :), to me vec ohrabruje, da bar mogu par sati ko covjek da skijam a posle vec kako bude.

Pa normalno da valja poranit ...em su ti staze super ...em nema guzve...ljudi vikendom dodju oko 12h....dok rucaju spreme se...krenu...
Lepo u 9h ispred zice i uzivas do 12h...posle u kafanicu ...ugrejes se ( citaj popijes koju rakijicu mozda klopa neka)...i nastavis posle kad
bude manje guzve!!!  ludzatobom:((  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

BOJAN-BG


Big_DANE

Quote from: Vlado28 on 28 January, 2010, 13:44:31
E ljudi da vidite kako fino ovaj nas snijeg sipa na Palama...milina ga gledati  ludzatobom:((   s:nij) s:nij)

I na Jahi se namrcilo...pada li pada...ili je to magla ili  i jedno i drugo!!!????  s:vje) s:vje)



NE VIDI SE OPET ONAJ ROV OD JUTROS....znaci da je napadalo oko 10cm od jutros!!!





Evo i nove prognoze...jutros su malo preterali sa snegom :P al bice  s:nij) s:nij) s:nij) !!!!


Big_DANE

Quote from: BOJAN-BG on 28 January, 2010, 13:46:58
ZNACI USTAJANJE U 8

NEGO STA SI MISLIO BOKI!!!! JA KAKO GOD DA SE UBIJEM OD ALKOHOLA (mislim na Jahi kad sam bio) ...USTANEM U 8h  ludzatobom:((  DORUCAK (obilan), pa u toalet da se olaksas.. (:smijeh: (:smijeh: bolje nego na stazi da te uhvati...pa onda moras da svlacis sve sa sebe... i na stazu lepo u 8.50h!!!! CEKAS PRVU ZICU...nema nista bolje!!!  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

raca

Vec vidim prepoznavanje, one face koje vidim ujutro u redu na prvu zicu i posle u 12 u kafani znacu da su forumasi!  ;D
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

vip-jahorina

Evo me sa staze, ponadao se jutros bice super dan....
Snijega ko u prici, nazalost neutabanog i po stazi.
Kako je malo ojuzilo, a trenutna temp je oko -1, snijeg je popustio i veoma je molar i tezak za skijat.

Bas se nisam naskijao, ali sam bio malo s brerom, cugnula se koja, jaki su, moze se popiti, i svi smo spremni za apres ski sutra, janjci su naruceni, raznji, brera i ekipa dolazi, snjeza i lola sa svojima, bojan, deki i par prijatelja, dane je zakazao, nema veze bice drugi put,
hare i ja smo tu, ekipa iz kragujevca je tu, dolazi nasih domacih koliko hoces.... Sve u svemu, velika se festa sprema

hare je na stazi, napravio je slika pa ce kasnije i toga biti.

Inace: PADA SNIJEG opet.... Idemo ka 2 metra

vip-jahorina

I jos nesto: radi sve osim 6sjeda i prace
kamenica standardno, na kriticnim prelomima.

stefi_89

nije valjda da na praci i dalje nema dovoljno snega???  ???

grga

Eh, jebga, znaci sljedeci vikend nema nista od feste?

Znao sam da sam kurate srece, kad ja dodjem bit ce i najhladnije i bez feste!
;D

Big_DANE

Quote from: vip-jahorina on 28 January, 2010, 13:53:09
Evo me sa staze, ponadao se jutros bice super dan....
Snijega ko u prici, nazalost neutabanog i po stazi.
Kako je malo ojuzilo, a trenutna temp je oko -1, snijeg je popustio i veoma je molar i tezak za skijat.

Nemoj da zezas...kako -1C svih mi pahulja!!!?!?! BICE SVE OK!!! VALJDA CE IZACI RATRACI ODMAH CIM ZAVRSI ZADNJA ZICA DA UTABAJU!!!  police:(

Quote from: vip-jahorina on 28 January, 2010, 13:53:09
Bas se nisam naskijao, ali sam bio malo s brerom, cugnula se koja, jaki su, moze se popiti, i svi smo spremni za apres ski sutra, janjci su naruceni, raznji, brera i ekipa dolazi, snjeza i lola sa svojima, bojan, deki i par prijatelja, dane je zakazao, nema veze bice drugi put,
hare i ja smo tu, ekipa iz kragujevca je tu, dolazi nasih domacih koliko hoces.... Sve u svemu, velika se festa sprema
NEMOJ VIP-e DA MI STAJES NA MUKU!!!!  :'( :'( :'( >:( >:( >:( 3:( 3:( 3:(

Quote from: vip-jahorina on 28 January, 2010, 13:53:09
hare je na stazi, napravio je slika pa ce kasnije i toga biti.
Inace: PADA SNIJEG opet.... Idemo ka 2 metra
:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

vip-jahorina

99% dolazi ekipa RTRS-a da nas snima ....

Big_DANE


DarkoN

Quote from: vip-jahorina on 28 January, 2010, 13:53:09
Evo me sa staze, ponadao se jutros bice super dan....
Snijega ko u prici, nazalost neutabanog i po stazi.
Kako je malo ojuzilo, a trenutna temp je oko -1, snijeg je popustio i veoma je molar i tezak za skijat.

Bas se nisam naskijao, ali sam bio malo s brerom, cugnula se koja, jaki su, moze se popiti, i svi smo spremni za apres ski sutra, janjci su naruceni, raznji, brera i ekipa dolazi, snjeza i lola sa svojima, bojan, deki i par prijatelja, dane je zakazao, nema veze bice drugi put,
hare i ja smo tu, ekipa iz kragujevca je tu, dolazi nasih domacih koliko hoces.... Sve u svemu, velika se festa sprema

hare je na stazi, napravio je slika pa ce kasnije i toga biti.

Inace: PADA SNIJEG opet.... Idemo ka 2 metra
znaci sve je spremno da se veceras naprave staze onako kako treba. uh kakvo ce skijanje da bide za vikend.  ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...