• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 24 January, 2010, 17:27:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 11 Guests are viewing this topic.

djoslaja

   
   sta je ove godine sa skipassom na bodove? vidim da su ove god. cijene vece a da te vrste na bodove nema.

mijat


JoMa

Quote from: ski_ns on 28 January, 2010, 08:41:56
Extra izgleda!

Pozdrav za braæu programere na forumu!  austin:(


HVALA,HVALA... I tebi!

maxo

Jahorina je prelijepa jutros. :) Sta bi' dao da sam tamo..ali moze i Kozara, ako nista imaju nove topove.  ;D

raca

Quote from: rtabucic on 28 January, 2010, 01:23:28
De fakat ne mogu da vjerujem sto mi ljudi izvrnuse furku, sad vise nije ni smijesno:(
To je trebala bit neke mala interna furka za raju koja konta, a ne da mijenjamo sad i pravimo OOP od toga.
Ako ces vec tako...fali ti deklaracija rakije, drunk statusa itd., fali ti ili main ili methoda, ma svega 3:(

Eto bas sam se nasikiro ovih dana oko ispitaaa ovih i evo sad opet po jahorinskom forumu, ne mogu da vjerujm kolko nam naudise ovi fakulteti :o

PS:Zeza, ne hatorite hug:(

Sto, sta fali, meni je bas smjesno... :P

Trebao sam sutra ujutro da stignem na Jahorinu, ipak cu sutra uvece... ako bude guzve u subotu i nedelju ima da se roknem.

Kakva je situacija bila na olimpiku i zelji u subotu i nedelju? Cjenim da su najvise guzve na Poljicama.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

darko5

imali guzve na ogorjelici 2 radnim danom

neca


otrov

Quote from: raca on 28 January, 2010, 00:55:29
Јedno  '=' viska ;)

od viska glava ne boli :)
koliko programera :) mogli bi im malo popraviti ovaj web site :)

Quote from: ttk on 28 January, 2010, 08:43:57
Slazem se da nije u redu okrivljavati pocetnike i lose skijase za kamenje na stazama. Nijedno skujaliste u svijetu, a pogotovo ne Jahorina nije odredjena samo za super -skijase. A ko sa onakvim nipodastavanjem govori o njima, za mene sigurno  nije ni super-skijas, ni super-osoba.

sreca pa vecina skijalista ima staze gdje pocetnici ne mogu ici :)

ttk opusteno sestro ja sam se malo nasalio .. nikakvog nizepostovanja nije bilo :)  a kamenje nije problem njega vise nema .. kao pokrio ga snijeg .. ko prodje stazu a ne vidi 20 kamencica ja mu placam sezonsku ski kartu za 6sjede za ovu sezonu :)
share it with friend or two

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

BOJAN-BG

Quote from: HeAd on 28 January, 2010, 12:13:13
ubi se ti plaæajuæi....mislim da kamenja vi¹e nema sve su ove prethodne grupe skija¹a to fino stjerale po æo¹kovima staza (:smijeh:

mada gore na proljeæe treba akciju organizovati kupljenja kamenja i sijanja trave kao i ravnanja nekih dijelova staze...tek onda bi to bilo to...
VALDA CE SE NEKO SETITI I TOGA PA DA URADE USPUT JOS NEKE STVARI

HeAd

bojane tesko da ce se toga neko sjetiti vidis da zaborave provjeriti ima li firma licencu za betonske radove... (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

otrov

hahahaha head,  rekao sam ja da puste na Jahorinu likove koji idu u Meku. Sve bi oni to pokupili :)
a sto se tice placanja placam samo ski pass za 6jede :)
share it with friend or two

BOJAN-BG

Quote from: HeAd on 28 January, 2010, 12:20:15
bojane tesko da ce se toga neko sjetiti vidis da zaborave provjeriti ima li firma licencu za betonske radove... (:smijeh:
TO SU VEROVATNO ZNALI KAD SU UZIMALI PARE,ALI SU MISLILI DA CE SMULJATI NESTO ALI IH JE NEKO PREVARIO DA I NJIH NEKO PREVARI  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

BOJAN-BG

PUSTOS NA JAHI U RAJSKOJ I NA OGORJELICI KAO DA NERADE ZICE A MALO VISE LJUDI NA POLJICAMA

DekiDeki

Ne mogu se sva vrata otvoriti kljucem, neka moraju i glavom!