• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 24 January, 2010, 17:27:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

skiDeki

Dobro jutro ::) Jos jedan radno dan 8)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

fux

lagano spremanje i na stazu s:nij).

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Dobro jutro svima, evo da vas obavjestim kakvo je jutro sa moga prozora, gledam prema vrhu isto sunce bit ce slika u toku dana do tad uzivajte preko nasih WEB KAMERA   :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Kratko:
Vedro, sa malim oblacima....vjetar neki puuse nista OPASNO... snijeg ne pada ima ga dovoljno (valjda ce i veceras zapadati)







vip-jahorina

Dobro jutro! Ovo je fenomenalno! Ko moze nek dodje, po svemu sudeci ceka nas savrsen dan!!!! See malo  webcam

mijat

seejujem je veæ 15 minuta i plaèem  :'(

Bojan NS

Extra izgleda!

Pozdrav za braæu programere na forumu!  austin:(


zedhus

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

zedhus

I danas je definitivno prvi pravi dan sezone, onako kako i treba da bude.Samo me zbunjuje ovo sto raja prica za lose stanje staza.
VIP, kakva je situacija po tom pitanju?

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

BOJAN-BG

Quote from: skiDeki on 28 January, 2010, 05:46:54
Dobro jutro ::) Jos jedan radno dan 8)
dobro jutro jos danas kuci a sutrau ovo vreme na jahorini,ala si uranio deki svaka cast

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Ja sam juce sa staze, i staze su po meni ODLICNE.....ovo sto spominju kamencice nek sada dodju i vide imal igdje (to je bilo kada je pao onaj mali snijeg nekih 20-30cm, sada na tih 30 palo jos 30cm :D ) slike od juce su u ovoj temi samo malo vise citanja i listanja nacice te ih....a prelomnice Ogorjelica 2, Ogorjelica 1, Poljice dnji dio, jesu pod ledom ali ima negdje kamenic ono kao i uvjek 2-3cm veliki to je to.....danas cu uslikati prelomnice i vidjet cete ....odo ja na stazu da vam uslikam za veceras da sto sta imate gledati  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

BOJAN-BG

ajde hari na radni zadatak i danas da se dobro iskijas sutra te ceka puno drugog posla-pripreme za pokretanje sestoseda-cuveno dugme ON  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

mijat

sutra ako ga ne pokrenete oko 2 posle 8 uveèe ga neæete ni videti  (:smijeh:

zedhus

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!