• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 24 January, 2010, 17:27:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

BOJAN-BG

ja ova slova u pozadini nisam ni video,kome jos smeta logo reklama je pola posla danas

HeAd

reklama me satra samo mi oci lete na ono O sto izgleda ko kolac (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

sina

 ;D i meni se vrti u glavi,ali ne smijem se zaliti....

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ajde dobro poslusat cu vas....na iduce slike ce biti bolje i ne toliko uocljivo kao sto sam na ove napravio SORRY

rtabucic

@harrison

Moze samo kratak feedback na onaj post, fakat ne moras nesto dugo odgovarat.
Nego sam se skroooz iznenadio kad si reko da ima kamencica.
Kake su staze u globalu?
if(!drunk){
   beer++;
}

01xxx01

Quote from: HeAd on 27 January, 2010, 19:03:43
pa jesi ti vidio kakvi su se gradjevinski radovi radili na poljicama....eto odakle kamenje....

a jes smjesan dvosjed izgleda nasprem sestosjeda...bas kao iz vremena alan forda  (:smijeh:

e to sam i ja bas maloprije komentarisala kad sam gledala slike, he he he - jaaaaadnik dvosjed!
3:(

grudva

vjeruj mi ja sam alergican na to kamenje vise nego bilo ko i nema kamenja ni kamencica osim mozda na nekim mjestima gdje se staza oguli i kad ima 2m snijega, a lako ces uocit ta mjesta... npr kad je velika guzva kod ogorjelice imas one padine ali je lako to zaobici...

svaka cast za slike, respekt... nije se rodio ko je narodu ugodio, da nije reklama bio bi blic, ugao slikanja, svijetlo...  ::)  ;D

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Kamenica, nema , more bit bidne, a more bit i nebidne  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:  sala mala....ali ja se ne sjecam da sam napisao da ima kamenica pomjesali ste me sa nekim drugim clanom na forumu !!! ili ja grjesim moze citat

Za reklamu sam rekao iduci put drugacije  ;)

Snijeg je nesto usitnio isto ko da ne pada  :-\

01xxx01

Davor je napisao za kamencice  ;)

rtabucic

@harrison
Hahahahaha jel to svega ti furas za ono Vahu iz mumija, kad kupuju gandzu kod njeg:)
if(!drunk){
   beer++;
}

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


zedhus

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!


BOJAN-BG

Quote from: zedhus on 27 January, 2010, 21:22:52
Kako je navece u lokalima?

kao i uvek na jahorini ludo i nezaboravno

otrov

Quote from: 01xxx01 on 27 January, 2010, 20:59:52
Davor je napisao za kamencice  ;)
sto me prozva :) bolje i kamencic nego srchka ....
jeste ja sam rekao i sad cu da ti pokazem gdje je kamenje .. na ovim mjestima nikad neces imati dovoljno smijega, pa makar ga 3 metra bilo, jer ih poderu amateri sverajuci i koceci kao p**** ..
(malo im strmo) ... sem naravno slike sa zelje i olimpika, tu mozda nece biti kamenja sad kad je napadalo snijega :) jos ima jedno mjesto na vrhu poljica, ali vidjeces i sam gdje ima a gdje nema  kamenja...
ako kamenja ne bude kad ti budes skijao javi mi se i ja ti kupujem sezonsku kartu za sestosjede za ovu sezonu
share it with friend or two