• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 24 January, 2010, 17:27:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Ozimican

Quote from: harison on 26 January, 2010, 08:32:30
@Ozimican
Koje brdo, Jahorina je PLANINA hahaha  (:smijeh: (:smijeh:

@md
od te staze sto si obiljezio pa desno ima jos jedna staza koja je utabana i nju ce koristiti za sestosjed... a to ostaje tako jer ratraci ne mogu prici ispod ima malih jelki i zbunja....kada sestosjed proradi imat ce dvije staze... bivsa Poljice lijevo i ova nova sto govorim da je desno. uslikat cu stazu pa ce malo jasnije biti   :bravo::(
1.citiraj 2.procitaj sta sam napisao 3.ako nemas sta pametno reci suti

BOJAN-BG

ma sve ludak do ludaka od od direktora pa nanize  devil:( devil:( devil:(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

I evo napokon slika, snijega je bilo bas dosta a i citav dan je padao (evo i sad pada ono muski pravo) uzivajte u slikama :D sa slikama kao i uvjek pocinjemo sa:

POLJICAMA:

































DarkoN

hare kao i uvijek extra odradjeno.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


rtabucic

@harison

Super slike stari, ali maloprije nekom spominjes kako da se cuva poljica i da se drzi na ogrijelici ili denso ili lijevo pred krajem.
Ne kontam...je li fakat pored ovih 110cm snijega (sad sigurno i vise) ima kamencica i odkud na poljicu?
To mi je pravo nejasno, odakle dolaze ti kamencici?
I onako uopste stanje na stazama me zanima, je li se moze fino skijati...mislim bez grebanja skija:)
Kupio sam nove i pravo mi je bad da ih vozim na "peeling" po jahorini...ima li kakve sanse da posle ovih najavljenih padavina
ti kamencici nestanu?

PS: Ovih 110cm koji pisu na sajtu, je li to visina netaknutog snijega pored staze ili sredjenog snijega posle ratraka na stazi...to mi fakat nikad nije bilo jasno:)

Opet ja ogroman post,al jbg nesto me sve zanima i jedva cekam 8. Feb:D

Pozdrav raja!!!!!!!!
if(!drunk){
   beer++;
}

HeAd

pa jesi ti vidio kakvi su se gradjevinski radovi radili na poljicama....eto odakle kamenje....

a jes smjesan dvosjed izgleda nasprem sestosjeda...bas kao iz vremena alan forda  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

BOJAN-BG

bravo hari dobro je napadao danas staze nisu bas utabane kolko se vidi na slikama

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Sta cekate niste jossss, pakujte stvari put pod noge dolazite na Jahorinuuuu   (:smijeh:

OGORELICA :






























BOJAN-BG

hari jos malo je ostalo prekosutra smo na stazi,gde su ljudi na stazi hari u koje vreme je ovo slikano

sina

ovaj logo u pozadini kvari fotografije...mislim da je sasvim dovoljna pozicija u dnu slike..

HeAd

jes vala smanji ovaj logo ko kad je reklama za slasticarnu  :o
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Bojan NS

He, pa to je i cilj da to vidite, da vam uðe u podsvest i da ne mogu drugi da distribuiraju!

BOJAN-BG

mora i hari od necega da kupi pivu  (PIVA)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Evo ovo sam trebao jutros postaviti ovoliko je napadalo snijega od ovih sad padavina, ali sam pozurio na stazu  3:(



Samo lagano pogledaj ne gledaj detalje i u opste ti nece smetati ta slova ipak je to nasa stvar  sleep:( neda harison da mu drugi uzimaju sliku, ho hoce bez slova nek se javi na PP i dobit ce je i to u full velicini

P.S.
@BOJAN
e upravo tako hehehehehe ne mogu ja pivu na veresiju uzimati i da ne platim, mora se platiti  devil:(