• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 24 January, 2010, 17:27:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 14 Guests are viewing this topic.

Peglas

...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

Big_DANE


DarkoN

pa dane zar ne vidis da nema dovoljno snijega, zbog toga ni sestosjed nije u fukciji.  devil:(  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

kapa

Miki jos nije naucio da vozi sestosed ;)

DarkoN

Quote from: kapa on 27 January, 2010, 16:40:09
Miki jos nije naucio da vozi sestosed ;)
ma nije do mikija problem 100% da se on pita do sada bi se mi vec uveliko vozali. on je haretu pokazao gdje je dugme on/off da mozemo da ga upalimo u petak kada popijemo koji litar.
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


ipa76

@skiDeki

Kakave skije trazis? Znam da je off topic, ali covjek se raspituje, zar ne?

Moj prijateljprodaje Atomic SXb5 od 182 cm, pa ako si zainteresovan... inace to je poprilicno dobra skija, malo vise od poprilicno...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

evo mene malo sam zakasnio ali nema veze ne ljutite se vi :D za vas imam slike samo polako :D

EE kako da ne MIKI legenda moja, sad je on dobio veci cin ima motorne sanke zaebaje se  :bravo::( a dugme on sam i uslikao bit ce u slikama 2xsestosjedi

DarkoN

ma miki je legenda! na jahorini pada ono bas muski.  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

otrov

skiDeki kupi nove skije, ali mani se poljica i polako pred sami kraj ogorjelice (idi skroz lijevo ili skroz desno), ili ako ces ici pored sestosjeda zadnji lom je kritican (uzas) ... zeljo i olimpik bi trebali da su ok sad sa ovim snijegom mada i tamo zna biti kamencica .. otkud tamo nemam pojma , ali neces puno sjebati skije, mozda 3 - 4 crtice :) .. kad nisam ja svoje puno ne bi trebao ni ti
share it with friend or two

zedhus

E, veceras je lijepo na Jahi negdje kraj kamina...malo rakije, teletine ispod peke, crnog vina, joint  puf:)
i dvije gimnazijalke sa strana  hug:(


Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

DarkoN

Quote from: zedhus on 27 January, 2010, 18:18:55
E, veceras je lijepo na Jahi negdje kraj kamina...malo rakije, teletine ispod peke, crnog vina, joint  puf:)
i dvije gimnazijalke sa strana  hug:(



:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

bice bolje neko vice na papiru mrtvo slovo

HeAd

evo snijeg sipa sad ce izaci ili su vec izasli ratraci i kao napraviti stazu...a sipa ce cjelu noc...i sutra kad skijasi izadju imaju sta vidjeti prtina party...umjesto da valjaju staze od 3h sve do pocetka rada zicara....al dobro tako se to radi u austriji...al mi smo pametniji od austrijanaca  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

DarkoN

Quote from: HeAd on 27 January, 2010, 18:32:44
evo snijeg sipa sad ce izaci ili su vec izasli ratraci i kao napraviti stazu...a sipa ce cjelu noc...i sutra kad skijasi izadju imaju sta vidjeti prtina party...umjesto da valjaju staze od 3h sve do pocetka rada zicara....al dobro tako se to radi u austriji...al mi smo pametniji od austrijanaca  (:smijeh:
ma sta austrijanci znaju, onni treba da dodju kod ovih nasih i da vide sta je organizacija, da nauce nesto. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...