• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Slike clanova foruma

Started by DarkoN, 23 January, 2010, 16:34:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

otrov

predlazem da se svi uslikamo tako i da napravimo kalendar :P
share it with friend or two

Big_DANE

Quote from: davor77 on 21 December, 2010, 18:21:03
predlazem da se svi uslikamo tako i da napravimo kalendar :P

Hehehehe,,,,to bi bilo vrhunski! :)  Ali naranvo slikanje na Jahorini...kad ko dodje...i kalendar za next year! :)

brera

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 21 December, 2010, 18:22:55
Quote from: davor77 on 21 December, 2010, 18:21:03
predlazem da se svi uslikamo tako i da napravimo kalendar :P

Hehehehe,,,,to bi bilo vrhunski! :)  Ali naranvo slikanje na Jahorini...kad ko dodje...i kalendar za next year! :)
:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

minjon81

Quote from: brera on 21 December, 2010, 18:36:59
Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 21 December, 2010, 18:22:55
Quote from: davor77 on 21 December, 2010, 18:21:03
predlazem da se svi uslikamo tako i da napravimo kalendar :P

Hehehehe,,,,to bi bilo vrhunski! :)  Ali naranvo slikanje na Jahorini...kad ko dodje...i kalendar za next year! :)
:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

skiDeki

Ja imam vec sliku u samo u bermudama na snegu, mislim da sam je vec postavljao, valjda se ne moram opet tako slikati???
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

Quote from: skiDeki on 21 December, 2010, 18:48:40
Ja imam vec sliku u samo u bermudama na snegu, mislim da sam je vec postavljao, valjda se ne moram opet tako slikati???

Moras moras...da bude FENSY!!!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

looka


01xxx01

darko - aaaaaaaa, you don't know meeeeeeeeeee! meni je stalno VRUCE! danas bas govorim koleginici na poslu da se ja ponekad uhvatim da sam se malo kao toplije obukla vise zato da me ljudi ne gledaju cudno na ulici nego sto mi stvarno treba!  (:smijeh:

looka - meni se samo svidja slika a ovi ostali manijaci hoce kalendar! predlazem da se kalendar pravi kad bude repriza VIP partyja, bez obzira na to koliki bude minus!  >:D >:D >:D

DarkoN

jbg imao sam 50% sanse da pogodim  3:( 3:( 3:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

lose pogadjas, pozeruuuuu! za kaznu ces biti na naslovnici kalendara!  devil:(

DarkoN

Quote from: 01xxx01 on 21 December, 2010, 23:38:33
lose pogadjas, pozeruuuuu! za kaznu ces biti na naslovnici kalendara!  devil:(
sve dok je vecih pozera od mene nemam ni teoretsku sansu da budem na naslovnici  devil:( devil:( devil:(
sto se pogadjanja tice bice bolje sledeci put. sistem vjerovatnoce mi nije nikad bio jaca strana.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ja cu da izaberem mjesec MART  ole bila bi extra fora ... a i nije tesko izvodiva  :bravo::( pokusat cemo

DarkoN

pa znas li ti ko bi uzeo kalendar gdje sam ja na naslovnici? mozda samo oni sto hoce da prepadaju djecu koja ne slusaju.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

Quote from: DarkoN on 21 December, 2010, 23:40:59
sto se pogadjanja tice bice bolje sledeci put. sistem vjerovatnoce mi nije nikad bio jaca strana.

stani, jes' ti ono u IT biznisu?  devil:( 

hug:( hug:( hug:(

Big_DANE

Joooooooooooooooooooooooooooooj kakvi steeeeeeeeeeeee....umrecuuuuuuuuuuuuuuuuuuu !!!!!!!!!!!   :o ludzatobom:(( hug:( hug:( hug:( :bravo::( :bravo::( (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Da rezimiram....Darkon i Sanja su na naslovnici!?!?!?!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: