• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Slike clanova foruma

Started by DarkoN, 23 January, 2010, 16:34:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

DarkoN

hare ti je glavni komunalac na jahorini   (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

looka

Quote from: DarkoN on 21 December, 2010, 10:25:58
hare ti je glavni komunalac na jahorini   (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Onda ga svi znaju 100%!  (:smijeh:  (:smijeh:  (:smijeh:  (:smijeh:   (:smijeh:

I da... Ja ne èekam jutro da budem prvi na stazi!  ludzatobom:((  devil:(  regge

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

i kupio se novi prevoz do jahorine. malo bolje grije ima ventilator u zadnjem djelu da otpuhuje fini miris smeca, imam gumenu oprugu na volanu da mi ne sklizne iz ruku ako budem prebrzo vozio ima jos svasta. da a ne smijem zaboraviti i pojacanu hidrauliku  :bravo::(


a tu smo moj KAPETAN i JA

sta radimo kod je poledica i snijeg

looka


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


looka


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


looka


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


looka


mijat


looka


01xxx01

uh vas dvojice, I think that was a beginning of a beauuuuutiful friendship!  hug:(

nego, looka, dobra ti ona slika sa golotinjom na vrhu (mislim na koncept), hocu i ja tako! sad mogu misliti kad Darko procita pa me iznapada, aaaaaaaaaa!!!!  devil:(

i nisam ti nista ove izraze stokakve skontala, odoh da te provucem kroz google translator, drlandza ovo-ono  >:D

harise, tebi hocu ionako nekad da pisem, pa evo sad cu i necu vise zachatavati (mijate, jos samo ovaj put, obecavam) - hoce ovaj jedan moj drug da uci bordati pa sma se obecala raspitati kod vas guys ko, gdje, sta, kad, kako i to - covjek je danetove velicine, pa ne znam jel' i to neki faktor?

goghie

I can go with the Flow...

DarkoN

sanja tebi je hladno i na +10 a ne na -20. bas bih volio da vidim tu sliku.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...